خبرگزاری میزان

آزمایشگاه‌های پزشکی قانونی استان سمنان برای پاسخ‌دهی سریع و دقیق به آزمایشات سم و آسیب شناسی به دستگاه‌های بروز تجهیز شده‌اند
گفت‌وگو| آزمایشگاه‌های پزشکی قانونی استان سمنان برای پاسخ‌دهی سریع و دقیق به آزمایشات سم و آسیب شناسی به دستگاه‌های بروز تجهیز شده‌اند رئیس کل دادگستری سمنان با اشاره به پیشرفت سریع علم و دانش و ضرورت بهره گیری از آن در زمینه پزشکی قانونی خاطرنشان کرد: آزمایشگاه‌های پزشکی قانونی استان برای پاسخ‌دهی سریع و دقیق‌تر به آزمایشات سم و آسیب شناسی به دستگاه‌های بروز مجهز شده‌اند.
شنبه ۱۰ تير ۱۴۰۲ | ساعت ۱۵:۰۳
ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان فارس رفع موانع واحد‌های تولیدی را با جدیت در دستورکار خود قرار داده است
گفت‌وگو| ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان فارس رفع موانع واحد‌های تولیدی را با جدیت در دستورکار خود قرار داده است رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: ستاد اقتصاد مقاومتی استان در راستای وظایف محوله، سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال، رفع موانع واحد‌های تولیدی را به صورت مستمر و با جدیت در دستور کار خود قرار داده است.
شنبه ۱۰ تير ۱۴۰۲ | ساعت ۱۰:۱۵
دسترسی به خدمات مرتبط با شناسه ملی اشخاص حقوقی و مالکیت معنوی در درگاه «ثبت من» سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
دسترسی به خدمات مرتبط با شناسه ملی اشخاص حقوقی و مالکیت معنوی در درگاه «ثبت من» سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درگاه ثبت من، به عنوان پنجره واحد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خدمات الکترونیکی مرتبط با سامانه‌های مختلف سازمان از جمله املاک، ثبت آنی، مالکیت معنوی، ثبت شرکت‌ها و ... را به عموم مردم ارائه می‌کند.
جمعه ۰۹ تير ۱۴۰۲ | ساعت ۰۸:۵۰
اجرای طرح خدمات الکترونیک قضایی جهادی رایگان در ۱۷ نقطه از استان هرمزگان به مناسبت هفته قوه قضاییه
اجرای طرح خدمات الکترونیک قضایی جهادی رایگان در ۱۷ نقطه از استان هرمزگان به مناسبت هفته قوه قضاییه رئیس کل دادگستری هرمزگان از اجرای طرح ارائه خدمات الکترونیک قضایی جهادی به صورت رایگان در ۱۷ منطقه از این استان خبر داد.
پنجشنبه ۰۸ تير ۱۴۰۲ | ساعت ۱۳:۲۶
دادستان کل کشور: سند تحول قضایی با همکاری صاحبنظران و افراد با تجربه دستگاه قضایی تهیه شده است/ محور عمده و اصلی تکالیف قوه قضاییه رسیدگی به دعاوی مردم است/  در سند تحول ۳۳ مسئولیت و راهکار متوجه دادستانی کل کشور است
گفت‌وگو| دادستان کل کشور: سند تحول قضایی با همکاری صاحبنظران و افراد با تجربه دستگاه قضایی تهیه شده است/ محور عمده و اصلی تکالیف قوه قضاییه رسیدگی به دعاوی مردم است/ در سند تحول ۳۳ مسئولیت و راهکار متوجه دادستانی کل کشور است دادستان کل کشور با بیان اینکه سند تحول قضایی با همکاری صاحبنظران و افراد با تجربه دستگاه قضایی تهیه شده است، گفت: در سند تحول ۳۳ مسئولیت و راهکار متوجه دادستانی کل است که این مسئولیت‌ها بین معاونت‌های مختلف در دادستانی کل تقسیم شده است.
پنجشنبه ۰۸ تير ۱۴۰۲ | ساعت ۰۹:۰۰
رابطه قوه قضاییه با وزارت دادگستری در پرتو نظرات شورای نگهبان
یادداشت| رابطه قوه قضاییه با وزارت دادگستری در پرتو نظرات شورای نگهبان بررسی نظرات شورای نگهبان درباره سه مبحث «استقلال قوه قضاییه نسبت به وزارت دادگستری»، «قوه قضاییه، مسئول پرداخت دیه محکومین معسر» و «قوه قضاییه، مسئول اصلاح، تجهیز و تأمین تشکیلات قضایی» به تبیین رابطه‌ای که این نظرات برای قوه قضاییه و وزارت دادگستری ترسیم کرده‌اند.
چهارشنبه ۰۷ تير ۱۴۰۲ | ساعت ۱۷:۰۲
روایت یک بازپرس دادسرای همدان از فعالیت در دستگاه قضا/ کار قضات و کارکنان قضایی جهادی و ایثارگرانه است
روایت یک بازپرس دادسرای همدان از فعالیت در دستگاه قضا/ کار قضات و کارکنان قضایی جهادی و ایثارگرانه است دل نگران پرونده‌هایی است که باید به آن رسیدگی کند، نیمه شب شده و پلک هایش به سختی باز است، هنوز کار پرونده به اتمام نرسیده، اما می‌گوید: باید در کنار مردم و پای کار مردم ایستاد و ملجأیی باشیم برای آنان.
چهارشنبه ۰۷ تير ۱۴۰۲ | ساعت ۰۸:۱۷
صلح و سازش در بیش از ۱۰۰ پرونده توسط صلح یار افتخاری در استان کردستان
گفت‌وگو| صلح و سازش در بیش از ۱۰۰ پرونده توسط صلح یار افتخاری در استان کردستان صلح یار افتخاری در استان کردستان گفت: بیش از ۱۰۰ پرونده مربوط به اختلاف ملکی، اختلاف خانوادگی ، طلاق، رضایت اولیای دم در پرونده‌های قصاص، پرونده‌های اختلافی از ۲۰ میلیون تومان و بیش از ۱۰ میلیارد تومان را به سازش رسانده ام که در بایگانی ستاد صبر موجود است.
سه‌شنبه ۰۶ تير ۱۴۰۲ | ساعت ۱۵:۲۵