رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی
درباره ما

درباره ما

خبرگزاری میزان» از ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ به صاحب امتیازی «مرکز رسانه قوه قضاییه» فعالیت خود را با هدف اطلاع‌رسانی درخصوص آخرین رویدادها و تحولات ایران و جهان با تاکید بر پوشش خبرهای «حقوقی و قضایی» آغاز کرد.

این خبرگزاری قصد دارد با همراهی مجموعه ای از برترین فعالان عرصه خبر کشور در حوزه های مختلف خبری، اخبار، گزارش ها و تحلیل های خود از رویدادها را در فضایی صادقانه منتشر کند، باشد که از این رهگذر شاهد حاکمیت بیش از پیش اخلاقمداری در انتشار و تحلیل اخبار به خصوص خبرهای قوه قضاییه باشیم تا دیگر ظهور خبرهایی با محتوای دور از واقعیت و ناسالم، فضای حقوقی و قضایی کشور و بالاتر از آن فضای روانی جامعه را آشفته نسازد، خبرهایی که با اهداف خاصی تولید و توسط رسانه‌هایی خاص‌تر و با ناآگاهی بعضی دیگر در فضاهای مختلف رسانه‌ای منتشر و خود سرمنشاء بسیاری از مشکلات بزرگ در قوه قضاییه و کشور می‌شوند.

با اعتقاد و تاکید بر استقلال «قوه قضاییه» یکی از بالاترین اهداف خبرگزاری میزان در امر اطلاع رسانی انتشار اخبار بدون جانبداری از شخص یا گروهی خاص است . این مجموعه رسانه ای به شدت از گرویدن به تمایلات احزاب یا جناح‌ها پرهیز دارد چرا که یقین داریم عدالت، راستی و احقاق حق چنین رفتارهایی را بر نمی‌تابد…

میزان با پایبندی به آرما‌نهای نظام مقدس جمهوری اسلامی،آموزه‌های بنیانگذار کبیر آن و رهنمون‌ها و منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان را برای همگان و در همه سطوح محفوظ می‌داند.

باشد که در پناه خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) با گسترش اطلاع رسانی صادقانه، بیش از پیش شاهد امنیت روانی و اجتماعی همگان باشیم.