۳۲ مددجوی زندان مرکزی بوشهر به مناسبت میلاد حضرت مهدی (عج) آزاد شدند

9:52 - 22 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۲۵۵
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
۳۲ مددجوی زندان مرکزی بوشهر به مناسبت میلاد حضرت مهدی (عج) آزاد شدند
رئیس کل دادگستری استان بوشهر از آزادی ۳۲ نفر از مددجویان زندان مرکزی بوشهر به مناسبت میلاد باسعادت حضرت مهدی (عج) خبر داد.

خبرگزاری میزان – مهدی مهرانگیز با حضور در زندان مرکزی ضمن تبریک گرامیداشت نیمه شعبان و میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود (عج) و قرار گرفتن در آستانه نوروز، گفت: سیاست دستگاه قضایی کشور کنترلی و پیشگیرانه است، و اگر چنین نبود، امروز شاهد روزافزون شمار زندانیان در زندان‌ها بودیم.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر در نشستی که با حضور مدیر کل زندان‌های بوشهر، قاضی ناظر، معاون سلامت، اصلاح و تربیت، رئیس زندان و جمعی از مسئولان در زندان برگزار شد، ضمن دیدار چهره به چهره با مددجویان و ارایه راهکار‌های لازم دستورات مقتضی صادر کرد.

مهر انگیر در این نشست از آزادی تعدادی از مددجویان به مناسبت میلاد باسعادت حضرت مهدی عج (عج) خبر داد و گفت: در این بازدید با بررسی و رسیدگی به پرونده ها، دستور آزادی تعداد ۳۲ نفر از مددجویان زندان مرکزی بوشهر صادر و به ۲۸ نفر مرخصی اعطا شد و دستور استفاده از پابند الکترونیکی برای ۲۰ نفر دیگر نیز صادر شد.

درپایان این برنامه مدیرکل زندان‌های استان بوشهر از تمامی مسئولان قضایی به ویژه رئیس کل دادگستری استان که با بازدید‌های مکرر از زندان‌ها و تعامل وهمکاری خوب با زندان‌های تابعه استان  در زمینه کاهش جمعیت کیفری را فراهم کردند تقدیر ویژه بعمل آورد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *