برپایی غرفه‌های اکرام ایتام و محسنین و صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در برج میلاد

12:02 - 21 فروردين 1401
کد خبر: ۸۰۷۱۶۹
مدیرکل کمیته امداد استان تهران، گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان، غرفه‌های ثبت نام از خیّران در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین، معرفی فعالیت‌های صندوق امداد ولایت و اجرای طرح قرض ماندگار در برج میلاد برپا شده است.

- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های کمیته امداد در مناسبت‌های مختلف حامی یابی برای ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد است، گفت: در همین راستا از ابتدای ماه مبارک رمضان غرفه‌ای برای ثبت نام مردم نیکوکار در محل برج میلاد برپا شده است.

وی افزود: علاقه‌مندان به عضویت در این طرح می‌توانند علاوه بر حضور در ادارات اجرایی این نهاد با شماره گیری شماره ثابت ۷۳۵۵، از طریق سایت ekram.emdad.ir و همچنین با حضور در برج میلاد نسبت به حمایت مادی و معنوی از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد اقدام نمایند.

پرپنچی بیان کرد: هم اکنون بیش از ۲۱ هزار یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت این نهاد هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران همچنین به برپایی غرفه صندوق امداد ولایت استان تهران در برج میلاد اشاره کرد و گفت: این اقدام در راستای معرفی فعالیت‌های صندوق امداد ولایت و جذب سپرده از خیّران در قالب طرح قرض ماندگار انجام شده است.

وی با اشاره به اهمیت توسعه فرهنگ قرض‌الحسنه و بهره‌مندی از ظرفیت حداکثری خیّران در اعطای تسهیلات به نیازمندان در قالب طرح قرض ماندگار، گفت: خیّران حقیقی می‌توانند با سپرده‌گذاری و تعامل هم افزا با صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، این نهاد را در رفع مشکلات نیازمندان و مددجویان تحت حمایت در قالب طرح قرض ماندگار یاری کنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *