رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی: مصوبات زیادی از شورای ترافیک استان اجرایی نمی‌شود

۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۳:۰۲
کد خبر: ۴۷۱۵۲۱۹
دسته بندی‌: قضایی ، حقوقی
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی: مصوبات زیادی از شورای ترافیک استان اجرایی نمی‌شود
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی گفت: علی رغم اینکه در شورای ترافیک مصوبات عدیده‌ای داریم، اما بخش زیادی از مصوبات اجرا نمی‌شود که این موضوع پیگیری خواهد شد.

 خبرگزاری میزان- حجت‌الاسلام والمسلمین علی موحدی راد ظهر امروز دوشنبه در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان خراسان جنوبی اظهارکرد: این جلسه مصوبات متعددی داشت.

وی با بیان اینکه یکی از مصوبات مهم این جلسه پیگیری عدم اجرای مصوبات شورای ترافیک استان بود، گفت: علی رغم اینکه در شورای ترافیک مصوبات عدیده‌ای داریم، اما کثیری از این مصوبات اجرا نمی‌شود که این موضوع توسط سازمان بازرسی، و دادستان و رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی پیگیری خواهد شد.

رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی ادامه داد: اگر مصوبات شورای ترافیک اجرا شود به طور قطع شاهد کاهش تصادفات فوتی و تصادفات جرحی در استان خواهیم بود.

 حجت‌الاسلام والمسلمین موحدی‌راد با اشاره به اینکه بیشترین پرونده‌های مواد مخدر که مورد رسیدگی قرار می‌گیرد مربوط به خراسان جنوبی بوده که جای تأسف دارد، اضافه کرد: همچنین در طول سال چندین نوبت مزایده خودرو‌های ضبطی در استان انجام می‌گیرد و درآمد‌های قابل توجهی به حساب شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کشور واریز می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این استانی که در پیشانی مبارزه با مواد مخدر قرار دارد متأسفانه خودش از وجود مرکز ماده ۱۶ محروم است.

رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی بیان کرد: راه اندازی مرکز ماده ۱۶ در استان پیگیری می‌شود و در حال حاضر در حال رایزنی با راه و شهرسازی استان برای گرفتن زمین بدین منظور هستیم تا در یک نقطه مناسب بتوانیم این مرکز را ایجاد کنیم.

 حجت‌الاسلام والمسلمین موحدی راد ادامه داد: همچنین پیگیر اخذ بودجه‌ای از سوی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کشور برای راه اندازی مرکز ماده ۱۶ با ظرفیت مناسب در مرکز استان هستیم.

انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *