رئیس کل دادگستری استان بوشهر:اسناد مالکیت منازل مسکونی مردم ساکن بخش آبپخش صادر شد

9:14 - 16 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۲۵۹
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
رئیس کل دادگستری استان بوشهر:اسناد مالکیت منازل مسکونی مردم ساکن بخش آبپخش صادر شد
ساختمان دادگاه عمومی بخش آبپخش با حضور رئیس کل دادگستری استان بوشهر در زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع و زیر بنای یک هزار متر مربع در سه طبقه افتتاح شد و به بهره برداری رسید.

خبرگزاری میزان - مهدی مهرانگیز در مراسم افتتاح ساختمان دادگاه عمومی بخش آبپخش که با حضور مسئولان دستگاه قضایی، اجرایی، نهادها، خانواده شهدا و مردم برگزار شد، با بیان اینکه تلاش مجموعه دستگاه قضایی، خدمت به مردم و تسهیل کردن کار‌ها برای رفاه و آرامش عمومی است، اظهارکرد: رسیدگی به مسائل و مشکلات مختلف قضایی مردم از وظیفه دستگاه قضایی است که خدمت به مردم و تکریم آن‌ها و رسیدگی به پرونده‌ها و درخواست‌های آن‌ها توسط همکاران اداری و قضایی به بهترین نحو انجام می‌شود، زیرا رضایتمندی مردم برای ما اهمیت بسیاری دارد.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر از کمک، همکاری و پیگیری و تلاش‌های افراد در راستای احداث ساختمان بخش آبپخش تشکر کرد.

وی ازصدور سند‌های مالکیت منازل مسکونی مردم ساکن آبپخش خبرداد و گفت: تلاش می‌شود پس از طی شدن فرایند‌های قانونی به زودی این امر محقق و صدور ۶ هزار سند مسکونی آبپخش با کمک اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر آغاز خواهد شد.

مهرانگیز تصریح کرد: در صورت امکان در این بخش با پیگیری‌هایی که از سوی مرکز صورت خواهد گرفت یک دفترنمایندگی ثبت اسناد و املاک به همین منظور راه اندازی می‌شود.

وی ادامه داد: از همه ظرفیت‌ها برای حل مشکلات قضایی و حقوقى مردم در شهر‌ها و روستا‌های استان بوشهر استفاده می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر از راه اندازی دادگاه عمومی بخش بوشکان به زودی و قبل از اتمام سال نیز خبر داد.

ساختمان دادگاه عمومی بخش آبپخش از محل اعتبارات دادگستری استان بوشهر در زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع و زیر بنای یک هزار متر مربع در سه طبقه و اعتبار اولیه پیمان ۷۲ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *