طراحی شناسنامه و پرونده ارزشیابی کارکنان اداری قوه قضائیه

16:05 - 27 مهر 1394
کد خبر: ۸۹۴۱۰
دسته بندی: مجله حقوقی ، عمومی
خبرگزاری میزان - میرحسینی از طراحی شناسنامه و پرونده ارزشیابی کارکنان اداری خبر داد و افزود: طراحی شناسنامه و پرونده ارزشیابی کارکنان اداری آماده است و منتظر ورود اطلاعات است.
طراحی شناسنامه و پرونده ارزشیابی کارکنان اداری قوه قضاییهبه گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضائیه، وحید میر حسینی «مدیرکل نظارت و ارزشیابی کارکنان اداری قوه قضائیه» در نشست مدیران نظارت و ارزشیابی دادگستری های سراسر کشور با اشاره به جایگاه مهم منابع انسانی در سازمان ها گفت: منابع انسانی سرمایه هر کشوری به حساب می آید و سازمان ها با همین منابع به اهداف خود می رسند، بنابراین موضوع بسیار با اهمیتی است.
 
وی با اشاره به اینکه دستگاه‌های موفق در منابع انسانی‌ پیشگام بوده اند، افزود: آمار و عملکردها نشان می دهد منابع انسانی هر سازمانی که در سطح قابل قبولی بوده موفق تر عمل کرده است و هر نهادی که ماموریت ها و وظایفش را بهتر انجام داده، برپایه تلاش های منابع انسانی خود موفق بوده است.
 
مدیرکل نظارت و ارزشیابی کارکنان اداری قوه قضائیه گفت: برنامه‌های ارزشیابی و نظارت در سه محور ارزشیابی، بازرسی و پاسخگویی به شکایات مردم طراحی و تقدیم معاون منابع انسانی قوه قضاییه شده و در مراحل اجرایی است.
 
میر حسینی در بخش دیگری از سخنان خود هدف گذاری و برنامه ریزی در امور فردی و اجتماعی را بسیار مهم دانست و بر روشمند بودن اجرای برنامه ها و ابزار مناسب در حصول نتیجه تاکید کرد و گفت: اگر در هر یک از جهات فردی و اجتماعی موفقیتی نداریم، یکی از این عوامل ناقص است.
 
وی در پایان بر مشارکتی و مشورتی بودن نظارت و ارزشیابی کارکنان اداری تاکید کرد و افزود: اولویت اصلی نظارت و ارزشیابی، شناسایی قابلیت ها و ظرفیت های کارکنان اداری و استفاده حداکثری از این ظرفیت ها می باشد.
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *