رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

پاسخ نیروهای مسلح به هر تهدیدی سخت و خشن خواهد بود

8:42 - 26 مهر 1394
کد خبر: ۸۸۷۲۸
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
خبرگزاری میزان-فرمانده زمینی ارتش پاسخ نیروهای مسلح به هر تهدیدی را سخت، خشن، قاطع و کوبنده توصیف کرد و گفت:‌ گروهک‌های تروریستی و تکفیری به نیابت از آمریکا و رژیم صهیونیستی و با پول برخی کشورهای منطقه دست به جنایت می‌زنند.
به گزارش گروه سیاسی میزان، امیراحمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش صبح امروز با حضور در منطقه عمومی رزمایش بزرگ محرم از یگان‌های واکنش سریع نزاجای حاضر در این رزمایش بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به برخی تهدیدهای موجود در منطقه گفت: نیروهای مسلح با توجه به این تهدیدات نیابتی وظیفه دارند به عنوان بازوی نظام ظرفیت‌های خود را بالا ببرند که این امر یکی از اهداف مدنظر در این رزمایش است.

پوردستان خاطرنشان کرد: رزمایش محرم یک رزمایش دفاعی امنیتی در استان‌های کرمانشاه و ایلام است و ما به مردم کشورمان اطمینان می‌دهیم که این آمادگی در نیروهای مسلح وجود دارد و هیج تهدیدی متوجه آنها  نیست.

فرمانده نیروی زمینی ارتش پاسخ نیروهای مسلح به هر تهدیدی را سخت، خشن، قاطع و کوبنده توصیف کرد وافزود:‌ گروهک‌های تروریستی و تکفیری به نیابت از آمریکا و رژیم صهیونیستی و با پول برخی کشورهای منطقه دست به جنایت می‌زنند و ما وظیفه داریم متناسب با این تهدیدها توانمندی خود را ارتقا دهیم.

پوردستان تصریح کرد: یگان‌های واکنش سریع نیروی زمینی می‌توانند در برابر هر تهدیدی با قدرت حاضر شده و با آن مقابله کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *