میزان آنلاین

خبر فوری‌ :
سخنگوی قوه قضائیه:  منافقین خلق همانند داعش در مساجد و حسینیه ها مردم نمازگزار را به خاک و خون می کشیدند/امروز کسانی سعی در تطهیر جنایات این افراد دارند/کشف 18 تن انواع مواد مخدر در مرداد ماه /مبارزه با قاچاق کالا کمرنگ نشود/رسما از سوی دولت اعلام نشده که چه مقدار از حقوق‌های نجومی بازگردانده شده است      
اعتراف پایگاه خبری آمریکایی به تحقیر ایالات متحده در برابر ایران/ چرا دستگیری 10 تفنگدار آمریکایی برای ارتش یانکی ها درس عبرت نشد؟

اعتراف پایگاه خبری آمریکایی به تحقیر ایالات متحده در برابر ایران/ چرا دستگیری 10 تفنگدار آمریکایی برای ارتش یانکی ها درس عبرت نشد؟

پس از دستگیری 10 تفنگدار آمریکایی در دی ماه گذشته و در حوالی جزیره فارسی از آبهای سرزمینی ایران، هفته گذشته نیز خبری منتشر شد مبنی بر آنکه 4 فروند...
مطالبات نمایندگان در اصلاح شرایط عمومی قراردادهای نفتی از سوی دولت لحاظ نشده است/ دولت موظف به حل ایرادات است

مطالبات نمایندگان در اصلاح شرایط عمومی قراردادهای نفتی از سوی دولت لحاظ نشده است/ دولت موظف به حل ایرادات است

مسئول کمیته ویژه قراردادهای نفتی گفت: اگر دولت نکات مدنظر نمایندگان در قراردادها را لحاظ نکند قطعا رئیس مجلس در تطابق این قراردادها با اسناد...
يکشنبه ۱۳۹۵ شهريور ۰۷ - ۱۳:۵۰
مسیر رو به تکامل بهداشت و درمان کشور پس از انقلاب/ تاکید بر تامین بودجه پایدار وزارت بهداشت ودرمان لاریجانی در اجلاس روسای دانشگاه های علوم پزشکی مطرح کرد

مسیر رو به تکامل بهداشت و درمان کشور پس از انقلاب/ تاکید بر تامین بودجه پایدار وزارت بهداشت ودرمان

رئیس مجلس شورای اسلامی مسیر بخش بهداشت و درمان پس از پیروزی انقلاب را رو به تکامل و مستمر دانست و گفت: آمارها در این حوزه نشان از وضعیت خوب و تاحدودی متوسط دارد.
يکشنبه ۱۳۹۵ شهريور ۰۷ - ۱۲:۲۱
از مخالفت نمایندگان با علنی شدن دادگاه جرائم مفسدان اقتصادی تا تصویب لوایح انتقال محکومان با ارمنستان و قرقیزستان گزارش میزان از مصوبات امروز پارلمان:

از مخالفت نمایندگان با علنی شدن دادگاه جرائم مفسدان اقتصادی تا تصویب لوایح انتقال محکومان با ارمنستان و قرقیزستان

نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس ضمن مخالفت با علنی شدن دادگاه جرائم مفسدان اقتصادی، لوایح انتقال محکومان با ارمنستان و قرقیزستان را به تصویب رساندند.
يکشنبه ۱۳۹۵ شهريور ۰۷ - ۱۰:۴۲
روی تصمیمات سیاست خارجی ترکیه نمی شود حساب کرد/چین همواره علیه تکفیری ها قدم برداشته است کوثری در گفت‌وگو با میزان:

روی تصمیمات سیاست خارجی ترکیه نمی شود حساب کرد/چین همواره علیه تکفیری ها قدم برداشته است

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل آنکه ترک ها خودشان در عرصه سیاست خارجی تصمیم گیرنده نهایی نیستند می بینیم که تصمیمات آنها در این حوزه مقطعی است و به هیچ وجه نمی شود روی آن حساب کرد.
يکشنبه ۱۳۹۵ شهريور ۰۷ - ۰۷:۴۰
اهمیت رویکرد گزارش میزان از نزدیکی بیش از پیش تهران و دهلی

اهمیت رویکرد "نگاه به شرق" در پسابرجام/ امنیت، انرژی و ترانزیت سه مقوله‌ای که ایران و هند را به هم نزدیک می‌کند

هند از جمله کشورهایی بود که در دوران تحریم‌های ظالمانه غربی‌ها علیه ایران، با اتخاذ رویکردی مستقل، روابط اقتصادی خود با ایران را حفظ کرد و تلاش کرد خود را در چنبره سیاست‌های سلطه‌گرایانه آمریکا و اذنابش اسیر نکند. این کشور با خرید نفت ایران به نوعی به اعمال فشار قدرت‌های جهانی بر علیه کشورمان جواب رد داد.
يکشنبه ۱۳۹۵ شهريور ۰۷ - ۰۷:۳۲
هزینه های هنگفت آمریکا برای رژیم صهیونیستی بر دوش مردم آمریکا سنگینی می کند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌وگو با میزان:

هزینه های هنگفت آمریکا برای رژیم صهیونیستی بر دوش مردم آمریکا سنگینی می کند

مرتضی صفاری نطنزی گفت: هزینه های هنگفت آمریکا برای رژیم صهیونیستی بر دوش مردم آمریکا و مالیات دهندگان این کشور سنگینی می کند.
يکشنبه ۱۳۹۵ شهريور ۰۷ - ۰۷:۰۳
مطالبات نمایندگان در اصلاح شرایط عمومی قراردادهای نفتی از سوی دولت لحاظ نشده است/ دولت موظف به حل ایرادات است مسئول کمیته ویژه قراردادهای نفتی در گفت‌وگو مشروح با میزان:

مطالبات نمایندگان در اصلاح شرایط عمومی قراردادهای نفتی از سوی دولت لحاظ نشده است/ دولت موظف به حل ایرادات است

مسئول کمیته ویژه قراردادهای نفتی گفت: اگر دولت نکات مدنظر نمایندگان در قراردادها را لحاظ نکند قطعا رئیس مجلس در تطابق این قراردادها با اسناد بالاد ستی این قانون را ابلاغ نخواهد کرد و آن را مطابق با قانون و منافع ملی نخواهد دانست.
يکشنبه ۱۳۹۵ شهريور ۰۷ - ۰۷:۳۹
سیاست‌های خصمانه عربستان در قبال ایران به خط پایان رسیده است/تحرکات آل‌سعود در منطقه را رصد می‌کنیم برومندی در گفت‌وگو با میزان:

سیاست‌های خصمانه عربستان در قبال ایران به خط پایان رسیده است/تحرکات آل‌سعود در منطقه را رصد می‌کنیم

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران بدون شک از طریق مجامع بین‌المللی، دستگاه وزارت خارجه و نظام جمهوری اسلامی ایران و دیپلماسی پارلمانی پیگیر اقدامات ساختارشکنانه عربستان خواهد بود.
يکشنبه ۱۳۹۵ شهريور ۰۷ - ۱۱:۰۸
متولیان برگزاری کنسرتها نمی توانند تضمین دهند که در کنسرت ها امور خلاف اخلاق رخ ندهد/ ناطق حق اصولگرایان مجلس پنجم را ضایع می‌کرد/ نمی‌دانیم مجلس ششم با اسناد غائله 18 تیر چه کرد/بی سیم های سازمان محیط زیست در 18 تیر در اختیار عناصر دفتر تحکیم بود ترقی در گفت‌وگوی تفصیلی با میزان:

متولیان برگزاری کنسرتها نمی توانند تضمین دهند که در کنسرت ها امور خلاف اخلاق رخ ندهد/ ناطق حق اصولگرایان مجلس پنجم را ضایع می‌کرد/ نمی‌دانیم مجلس ششم با اسناد غائله 18 تیر چه کرد/بی سیم های سازمان محیط زیست در 18 تیر در اختیار عناصر دفتر تحکیم بود

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت:قطعا اصلاح طلبان فرد دیگری را غیر از روحانی ندارند اما روحانی به سبب ناکارآمدی دولتش در موقعیت لب مرزی قرار دارد.
يکشنبه ۱۳۹۵ شهريور ۰۷ - ۱۲:۰۹
اراده و قدرت لازم در ارتش و نیروهای نظامی پاکستان برای مبارزه با تروریست‌ها وجود دارد روحانی هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید پاکستان در تهران:

اراده و قدرت لازم در ارتش و نیروهای نظامی پاکستان برای مبارزه با تروریست‌ها وجود دارد

رئیس‌ جمهور با بیان اینکه «ایران و پاکستان با داشتن علایق و اهداف مشترک، پیوسته عمق استراتژیک یکدیگر محسوب شده‌اند»، گفت: تهران از گسترش همکاری‌ها با اسلام آباد در همه عرصه ها بویژه اقتصادی استقبال می‌کند.
يکشنبه ۱۳۹۵ شهريور ۰۷ - ۱۰:۵۱
نوار صوتی منتسب به منتظری مشحون به اغلاط و تحریف‌ است/منافقین در آستانه اضمحلال كاملند بیانیه دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری

نوار صوتی منتسب به منتظری مشحون به اغلاط و تحریف‌ است/منافقین در آستانه اضمحلال كاملند

در پی انتشار فایل صوتی آقای منتظری، مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن این اقدام نابخردانه، از دست اندرکاران و ایادی استکبار که با تطهیر منافقین جنایتکار به دنبال مخالفت با نظام اسلامی و کسب وجهه برای خود هستند اعلام انزجار نموده است.
يکشنبه ۱۳۹۵ شهريور ۰۷ - ۱۰:۴۰
طرح علنی شدن دادرسی جرائم مفسدان اقتصادی به صورت عادی بررسی می‌شود پس از مخالفت با یک فوریت؛

طرح علنی شدن دادرسی جرائم مفسدان اقتصادی به صورت عادی بررسی می‌شود

نمایندگان مجلس با یک فوریت طرح بررسی علنی دادرسی جرائم مفسدان اقتصادی مخالفت کردند.
يکشنبه ۱۳۹۵ شهريور ۰۷ - ۰۷:۰۶
اعتراف پایگاه خبری آمریکایی به تحقیر ایالات متحده در برابر ایران/ چرا دستگیری 10 تفنگدار آمریکایی برای ارتش یانکی ها درس عبرت نشد؟ میزان گزارش می دهد

اعتراف پایگاه خبری آمریکایی به تحقیر ایالات متحده در برابر ایران/ چرا دستگیری 10 تفنگدار آمریکایی برای ارتش یانکی ها درس عبرت نشد؟

پس از دستگیری 10 تفنگدار آمریکایی در دی ماه گذشته و در حوالی جزیره فارسی از آبهای سرزمینی ایران، هفته گذشته نیز خبری منتشر شد مبنی بر آنکه 4 فروند قایق تندرو متعلق به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوالی تنگه هرمز به یک فروند ناو آمریکایی به نام یو اس اس نیتز (USS Nitze) نزدیک شدند.
يکشنبه ۱۳۹۵ شهريور ۰۷ - ۱۰:۲۷
لایحه موافقتنامه انتقال محکومان به حبس بین ایران و قرقیزستان تصویب شد با رأی موافق نمایندگان

لایحه موافقتنامه انتقال محکومان به حبس بین ایران و قرقیزستان تصویب شد

نمایندگان مجلس با لایحه موافقتنامه انتقال محکومان به حبس بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قرقیزستان موافقت کردند.
يکشنبه ۱۳۹۵ شهريور ۰۷ - ۱۰:۲۳
امینی و اعزازی اعضای ناظر مجلس در هیأت عالی گزینش شدند با رأی موافق نمایندگان

امینی و اعزازی اعضای ناظر مجلس در هیأت عالی گزینش شدند

نمایندگان مردم در خانه ملت، سید حمزه امینی و ضیاءالله اعزازی را به عنوان اعضای ناظر مجلس در هیأت عالی گزینش انتخاب کردند.
يکشنبه ۱۳۹۵ شهريور ۰۷ - ۰۹:۵۴
لایحه حمایت از حقوق معلولان طبق اصل ۸۵ بررسی نخواهد شد جهت تأمین نظر شورای نگهبان

لایحه حمایت از حقوق معلولان طبق اصل ۸۵ بررسی نخواهد شد

نمایندگان مجلس با عدم بررسی لایحه حمایت از حقوق معلولان طبق اصل ۸۵ موافقت کردند. رئیس مجلس توضیح داد با توجه به اینکه قانون دائمی در حمایت از حقوق معلولان وجود دارد، نمی‌توان به بررسی طبق اصل ۸۵ تأکید داشت.
يکشنبه ۱۳۹۵ شهريور ۰۷ - ۰۹:۴۶
آیا روسیه و آمریکا بر سر بشار اسد توافق کرده اند؟

آیا روسیه و آمریکا بر سر بشار اسد توافق کرده اند؟

در این دنیای وانفسا، همه در این اندیشه هستند که به گونه ای منافع خود را تأمین کنند اما غافل از این که منافع آنها به منافع دیگران گره خورده است.
يکشنبه ۱۳۹۵ شهريور ۰۷ - ۱۳:۰۵
تذکر نماینده لنجان به نامه نایب رئیس مجلس به وزیر دادگستری

تذکر نماینده لنجان به نامه نایب رئیس مجلس به وزیر دادگستری

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی با اعتراض به نامه دیروز علی مطهری به وزیر دادگستری، خواستار توجه نائب رئیس دوم خانه ملت به مشکلات معیشتی مردم شد.
يکشنبه ۱۳۹۵ شهريور ۰۷ - ۱۳:۴۸
سفیران جدید ایران در 7 کشور جهان با روحانی دیدار کردند

سفیران جدید ایران در 7 کشور جهان با روحانی دیدار کردند

سفیران جدید ایران در 7 کشور جهان قبل از عزیمت به محل ماموریت خود با رئیس‌جمهور دیدار و گفت‌وگو کردند.
قوه‌قضائیه در برخورد با مجرمان هیچ تعارفی ندارد

قوه‌قضائیه در برخورد با مجرمان هیچ تعارفی ندارد

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: قوه‌قضائیه در طی سالهای اخیر در برخورد با مفاسد بسیار قوی عمل کرده است و توانسته رویکرد مناسبی را در سال‌های اخیر اتخاذ کند....

"با برجام هیچ خاکی بر سرمان نشد"

نائب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: بازرگان به عنوان یک فرد متمکن زمانی که بعد از انقلاب نخست وزیر شد حقوق نخست‌وزیر در دوران شاه 20 هزار توم...
شرایط شهرهای مذهبی با سایر نقاط کشور متفاوت است/ در برخی از کنسرت ها اعمال غیر شرعی انجام می شود که غیر قابل تحمل است

شرایط شهرهای مذهبی با سایر نقاط کشور متفاوت است/ در برخی از کنسرت ها اعمال غیر شرعی انجام می شود که غیر قابل تحمل است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: با توجه به شرایطی که شهرهای مذهبی دارند جایز نیست که برخی از کنسرتها در این مراکز مذهبی صورت گیرد زیرا بافت مردمی و شرایطی ک...
نتیجه درز اطلاعات‌ها چند شهید هسته ای بوده/36 سال است که تمام بازرس های آژانس بدون استثنا در آمریکا آموزش دیده اند

نتیجه درز اطلاعات‌ها چند شهید هسته ای بوده/36 سال است که تمام بازرس های آژانس بدون استثنا در آمریکا آموزش دیده اند

کارشناس مسائل آمریکا با بیان اینکه اکنون 36 سال است که تمام بازرس های آژانس بین امللی انرژی اتمی بدون استثنا در آمریکا آموزش دیده اند تصریح کرد: افرادی ...
مقامات آلمانی بر روی ایرانی بودن عامل حادثه مونیخ مانور نمی‌دهند/ ایرانیان در آلمان از موقعیت مطلوبی برخوردارند/ جامعه آلمان به فرافکنی رسانه‌های عربی وقعی ننهاد

مقامات آلمانی بر روی ایرانی بودن عامل حادثه مونیخ مانور نمی‌دهند/ ایرانیان در آلمان از موقعیت مطلوبی برخوردارند/ جامعه آلمان به فرافکنی رسانه‌های عربی وقعی ننهاد

سفیر سابق کشورمان در آلمان گفت:مقامات آلمانی هم سعی می‌کنند بر روی ایرانی بودن عامل حادثه مونیخ مانور ندهند و بیشتر به سوابق بیماری روانی او اشاره می‌کن...
نگاه ایران نسبت به رژیم صهیونیستی تغییر پیدا نخواهد کرد

نگاه ایران نسبت به رژیم صهیونیستی تغییر پیدا نخواهد کرد

یک کارشناس مسائل سیاست خارجی گفت: درخواست موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از ایران برای رفتار مسئولانه در قبال اسرائیل غیر معقول است.
مسئولین از تواضع رهبری دراظهار شرمندگی درس بگیرند

مسئولین از تواضع رهبری دراظهار شرمندگی درس بگیرند

عضو جامعه مدرسین حوزه عملیه قم گفت: مسئولین کشور باید از اظهار شرمندگی مقام معظم رهبری پیرامون وضعیت بیکاری جوانان درس بگیرند و اقدامات موثری را در این راست...
روحانیون درآمد میلیونی ندارند/ جیب لباده ما سوراخ است

روحانیون درآمد میلیونی ندارند/ جیب لباده ما سوراخ است

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری گفت: نحوه زندگی و درآمد روحانیت به خوبی گویای این است که آنها با چه مبلغی گذران زندگی می کنند از این رو این گونه تهاجم...
اندرباب رویاهای دست‌نایافتنی آمریکا

اندرباب رویاهای دست‌نایافتنی آمریکا

آمریکایی‌ها که روزهای نخستین انقلاب وعده دوماهه، 6ماهه، یکساله و دوساله سرنگونی نظام...
روش مواجهه با سخنان رهبر انقلاب

روش مواجهه با سخنان رهبر انقلاب

محمدحسن صادق پور یادداشتی تحت عنوان "روش مواجهه با سخنان رهبر انقلاب" نوشت.
ما متهمیم!

ما متهمیم!

آری ما متهمیم چون باکدخدا نبستیم، زیر بلیط او نرفتیم و با کانون های زر و زور بین‌المللی...
جعل و دغل در اسناد انگلیس و آمریکا

جعل و دغل در اسناد انگلیس و آمریکا

عبدالله شهبازی کارشناس مسائل تاریخ یادداشتی را تحت عنوان "جعل و دغل در اسناد انگلیس...
روایتی از 84 روز خادمی رئیسی

روایتی از 84 روز خادمی رئیسی

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در تاریخ 17 اسفندماه سال گذشته در حکمی...
ماه رجب ماه استغفار است

ماه رجب ماه استغفار است

رئیس مجلس شورای اسلامی مطلبی با عنوان «راز دل» در در صفحه رسمی خود منتشر کرد.
دفاع از آمریکایی ها!

دفاع از آمریکایی ها!

تعصب ملی و غیرت دینی اجازه نمی دهد که دستبرد آمریکایی ها به منابع مالی ملت در این کشور...
یارانه ۱۰۰ هزار تومانی، شعار یا واقعیت؟

یارانه ۱۰۰ هزار تومانی، شعار یا واقعیت؟

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام یارانه ۱۰۰ هزار تومانی را نه‌ تنها یک امر واقعی و شدنی دانست،...
tr_cycle
آخرین اخبار گروه