رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

هیچ خطری مرزهای آبی ایران را تهدید نمی‌کند

19:02 - 25 مهر 1394
کد خبر: ۸۸۶۹۱
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
خبرگزاری میزان-فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره امنیت مرزهای آبی کشور گفت: هیچ خطری مرزهای آبی ما را تهدید نمی‌کند.
هیچ خطری مرزهای آبی ایران را تهدید نمی‌کند

به گزارش گروه سیاسی میزان، دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم بزرگداشت سردار شهید همدانی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که نظر شما درباره اظهارات ضد ایرانی مقامات آمریکایی در مورد آزمایش موشکی ایران چیست، گفت: شهید بهشتی در جمله‌ای می‌گوید که "آمریکا از دست ما عصبانی باشد و از این عصبانیت بمیرد". در تمام زمان‌ها این حالت وجود دارد.

وی افزود: اگر قرار باشد ما به این حرف‌ها اعتنا کنیم هم‌اکنون انقلاب در این شرایط قرار نداشت.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پاسخ به این سوال که رزمایش‌های نیروی دریایی سپاه در چه زمانی برگزار می‌شود، اظهار داشت: این رزمایش‌ها همواره برقرار است و امسال نیز یک رزمایش بزرگ خواهیم داشت.

فدوی همچنین درباره امنیت مرزهای آبی کشور تاکید کرد: هیچ خطری مرزهای آبی ما را تهدید نمی‌کند. مرزهای آبی با مرزهای زمینی متفاوت است.

وی با بیان اینکه برای مقابله با تهدیدات آمریکا تهدیدات کامل داریم، افزود: کسانی که به نیابت از آمریکایی‌ها در قالب گروه‌های تروریستی و یا کشورهای دیگر می‌جنگند شکست خواهند خورد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه درباره پاسخ سخت و خشن نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: ما برای پاسخ سخت و خشن آمادگی داریم.

فدوی با بیان اینکه اصلی‌ترین منطقه در دنیا از دید نیروی دریایی، خلیج فارس است، خاطر نشان کرد: بنا به دستور و نیاز اقدامات مهم صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *