پیگیری راه اندازی شبکه تخصصی کشاورزی ایران

15:45 - 24 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۵۱۳
دسته بندی: اقتصاد ، صمت و کشاورزی
مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: پیگیری راه اندازی شبکه تخصصی کشاورزی ایران با همکاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در دستور کار وزارت جهاد کشاورزی قرار دارد.
- بنا به اعلام  وزارت جهاد کشاورزی، علیرضا رضازاده در نشست ویدئوکنفرانسی با مدیران روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان ها، با اشاره به مسئولیت وزارت جهاد کشاورزی در تامین امنیت غذایی کشور، گفت: بهره گیری از همه ظرفیت‌های رسانه‌ای به عنوان قدرت نرم و تولید سرمایه اجتماعی برای پیشبرد اهداف بخش کشاورزی، ضروری است.

وی با اشاره به چالش‌های روابط عمومی‌های جهاد کشاورزی استان ها، تصریح کرد: برای رفع این چالش‌ها و ارتقای جایگاه سازمانی باید با برنامه مدون و روحیه و مدیریت جهادی در مسیر توسعه ارتباطات و اطلاع رسانی در حوزه مسئولیت‌های وزارت جهاد کشاورزی حرکت کنیم و توانمندی‌های خود را به اثبات برسانیم.

رضازاده بر لزوم هم افزایی برای بهره گیری از ظرفیت‌های قانونی به منظور تامین مالی اقدامات روابط عمومی‌ها تاکید کرد و افزود: برنامه روابط عمومی‌های سازمان جهاد کشاورزی استان‌ها برای سال ۱۴۰۱ باید تهیه و ارائه شود.
 
 
 

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *