رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

بازدید رئیس دادگستری شهرستان راور از کارخانه فولاد این شهرستان

12:23 - 28 فروردين 1400
کد خبر: ۷۱۷۳۵۹
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس دادگستری شهرستان راور ضمن بازدید از کارخانه فولاد شهرستان راور گفت: راهبرد دستگاه قضایی حمایت و پشتیبانی حقوقی و قضایی از تولید و اشتغال است و رئیس قوه قضاییه نیز بر این موضوع تأکید دارد.
محمدرضا سنجری، رئیس دادگستری شهرستان راور همراه تعدادی از مسئولان از کارخانه فولاد شهرستان راور بازدید کرد.
 
رئیس دادگستری شهرستان راور در جریان بازدید از کارخانه فولاد این شهرستان گفت: راهبرد دستگاه قضایی حمایت و پشتیبانی حقوقی و قضایی از تولید و اشتغال است و رئیس قوه قضاییه نیز بر این موضوع تأکید دارد.

وی بر حمایت حقوقی و قضایی از صنایع و واحد‌های تولیدی تأکید و بیان کرد: دستگاه قضایی با جدیت بیشتر همه ظرفیت‌های خود را جهت کمک به تولید به کار خواهد گرفت و حمایت حقوقی و قضایی از صنایع و واحد‌های تولیدی را در دستور کار خود قرار داده است.

سنجری ادامه داد: دستگاه قضایی با توجه به آن که تنها راه نجات و پیروزی در جنگ اقتصادی را نگاه به داخل می‌داند، با درک جمعی قضات و مسئولان قضایی، پا به میدان عمل گذاشته و حامی و پشتیبان جبهه صنعت و تولید کشور است.

وی با اشاره به برخی موارد و مشکلات در مسیر تولید و صنعت گفت: ضعف در برخی مدیریت ها، اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه و منفعت طلبی و فساد برخی در داخل کشور، بخشی از علل و عوامل بروز مشکل در این مسیر است که می‌توان با اعتقاد واقعی به رشد و پیشرفت، ظرفیت‌های کلان کشور و استعداد‌های جوانان با همدلی همگانی در رونق و جهش تولید گام برداشت.

رئیس دادگستری شهرستان راور خاطرنشان کرد: تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری در راستای جهش تولید باید در رأس برنامه‌ها قرار گیرد و جهش تولید و رونق اقتصادی نیازمند همراهی و همکاری همه بخش هاست و هر سه قوه در این مهم نقش دارند.

سنجری تصریح کرد: دادگستری شهرستان راور در حدود مأموریت خود، آماده هر گونه مساعدت و پیگیری جهت رفع موانع احتمالی تولید داخلی در راستای اقتصاد مقاومتی است.

وی با اشاره به ضرورت تعجیل در راه‌اندازی این مجتمع تولیدی گفت: با عنایت به اینکه در این مجتمع تولیدی ماشین‌آلات و تجهیزات کامل مستقر شده و همه مسئولان و دست‌اندرکاران باید برای در مدار تولید قرار گرفتن این مجتمع، همه ظرفیت‌ها را به‌کار بگیرند و بر همین مبنا با توجه به نیاز مبرم کشور به تمهید امکانات برای جهش تولید، ضروری است هرچه سریع‌تر با بهره‌گیری از نیرو‌های انسانی موجود در شهرستان نسبت به راه‌اندازی این مجتمع اقدامات مقتضی صورت گیرد.
در جریان این بازدید، مهندس براتی گزارشی از فعالیت‌ها و طرح‌های تحقیق و پژوهش و عملکرد تولید در این صنعت ارائه کرد و گفت: در طرح توسعه فولاد راور، آهن اسفنجی و شمش فولادی تولید می‌شود و در حال حاضر ۱۷۰ نفر پیمانکار و ۱۵۰ نفر کارگر در روند احداث این کارخانه مشغول به کار هستند.
 

برچسب ها: حمایت از تولید

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *