بیش از ۵۰ درصد مراکز معاینه فنی در ایام نوروز در تهران فعال هستند

۰۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰:۵۹
کد خبر: ۷۱۲۸۹۲
مدیرعامل شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو‌های تهران از فعال بودن بیش از ۵۰ درصد مراکز معاینه فنی از روز‌های پایانی سال، ایام تعطیل و حتی تعطیلات نوروز خبر داد.

- مهر نوشت: حسین مقدم مدیرعامل شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو‌های تهران با اشاره به اینکه روزانه در حدود ۵۰۰۰ دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه می‌کنند و وضعیت مراکز در شرایط عادی قرار داشت، گفت: با این وجود در هیچکدام از مراکز صف انتظار بیش از نیم ساعت ایجاد نداشت.

مدیر عامل ستاد معاینه فنی تهران در خصوص عدم وجود ازدحام در روز‌های پایانی سال گفت: از سه سال گذشته جهت مدیریت صف و توزیع مراجعات در طول ایام سال اقداماتی از قبیل توسعه و افزایش مراکز معاینه فنی، افزایش ساعت کاری و فعالیت بعضی از مراکز در روز‌های جمعه، استفاده از سامانه نوبت دهی اینترنتی و گسترش خدمات مربوط به مدیریت امور مشتریان انجام شد که خوشبختانه این وضعیت در ورود به سال ۱۴۰۰ نشان داد، این رویکرد و عملکرد ثمر بخش بوده است.

وی افزود: این مشکل که در روز‌های انتهایی سال با شلوغی و صف در مراکز معاینه فنی مواجه باشیم کاملاً مرتفع شده بود.

مقدم با توجه به مشمول معاینه شدن خودرو‌ها داخلی تولید ۱۳۹۵ در سال ۱۴۰۰ گفت: جهت تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان کلیه مراکز از ابتدای اسفند ماه حداقل یک تا دو ساعت افزایش کاری داشتند و اکثر مراکز در روز جمعه فعال بودند.

وی ادامه داد: بیش از ۵۰ درصد مراکز معاینه فنی در روز‌های پایانی سال، ایام تعطیل و حتی تعطیلات نوروز (به جز ۳۰ اسفند و اول فروردین) فعال هستند و شهروندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از ساعات کاری و عملکرد مراکز به سایت رسمی ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران مراجعه کنند.


برچسب ها: خودرو معاینه فنی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *