داستان بازگشت برخی بازیکنان به پرسپولیس/ پای برانکو در میان است

10:55 - 14 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۸۷۷۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
باشگاه پرسپولیس با وجود جدایی برانکو برخی از بازیکنان فهرست مدنظر او را جذب کرد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ، چند ماه پیش که فصل برای پرسپولیس تمام شد، برانکو ایوانکوویچ سرمربی وقت این تیم فهرستی به باشگاه از بازیکنان مدنظرش داد که روی بازگشت آنها نظر مثبت داشت.

فرشاد احمدزاده، وحید امیری و مهدی طارمی بازیکنانی بودند که برانکو روی برگشت آنها به جمع سرخپوشان نظر مثبت داشت. در این میان حتی پس از جدایی برانکو هم باشگاه دست‌بردار جذب این ۳ بازیکن نبود و مذاکراتی با آنها انجام داد.

فرشاد احمدزاده اولین خرید فصل جدید برای پرسپولیس بود. البته قرار بود، قرارداد احمدزاده بعد از مشخص شدن تکلیف سرمربی قطعی شود اما با این بازیکن قبل از سرمربی جدید قرارداد امضا شد. نکته جالب اینجاست که کالدرون هم از شرایط فنی احمدزاده رضایت دارد و از این خرید راضی نیست.

امیری دومین بازیکنی بود که برانکو برای برگرداندن او برنامه داشت. البته کالدرون هم وقتی فهمید وحید امیری بازیکن ثابت تیم ملی است، روی جذب او تاکید داشت. به این ترتیب پروژه بازگشت امیری هم کلید خورد و این بازیکن هم به جمع سرخپوشان بازگشت.

در این بین از فهرست مدنظر برانکو فقط مهدی طارمی به پرسپولیس برنگشت که آن هم دلایل خاص خود را داشت. طارمی در مذاکره با مسئولان باشگاه به آنها اعلام کرد امسال تحت هر شرایطی حتی به صورت رایگان می‌خواهد در اروپا بازی کند و با این شرایط بازگشت او به پرسپولیس حداقل در تابستان امسال منتفی شد. البته با این حال مسئولان باشگاه پرسپولیس باز هم برای جذب او تلاش کردند، اما در نهایت نتیجه‌ای نداد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *