رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

افتخار می‌کنیم تجهیزات و مصالح به کار رفته در خط ۶ تولید داخل کشور است

11:43 - 18 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۷۵۸۷
دسته بندی: جامعه ، عمومی
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه در مراسم بهره برداری از فاز نخست خط ۶ مترو گفت: افتخار ما این است که در تجهیزات و مصالح به کار رفته در این خط متکی به تولیدات داخل کشور بوده ایم.

به گزارش گروه جامعه ، علی امام در مراسم افتتاح همزمان سه پروژه بزرگ شهری (خط ۶ مترو، فاز نخست مسکن امید و ۱۲۵۰ هکتار جنگل کاری) با تبریک ایام نوروز و اعیاد ماه شعبان درباره خط ۶ مترو تهران گفت: این خط از سولقان آغاز می‌شود و تا ایستگاه دولت آباد با ۲۷ ایستگاه امتداد پیدا می‌کند. امروز بخش جنوبی این خط به طول ۹ کیلومتر افتتاح خواهد شد و مردم می‌توانند از آن استفاده کنند. امیدواریم بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده ۱۵ کیلومتر از این خط به همراه ۶ ایستگاه تا پایان سال افتتاح شود.

وی با تاکید بر شعار حمایت از تولید داخلی عنوان کرد: مفتخریم که در راستای حمایت از این شعار، در این خط در ساخت ساختمان‌ها و استفاده از مصالح ساختمانی به صورت کامل متکی به بخش داخلی بودیم و بخش عمده‌ای از تجهیزات این خط توسط پیمانکاران داخلی تهیه شده است که از جمله آن‌ها سیستم سیگنالینگ و تهویه است که توسط پیمانکاران داخلی با بالاترین کیفیت انجام شده است.

مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه به عبور خط ۶ و خط ۷ از زیر برخی بیمارستان‌ها اشاره کرد و گفت: یکی از نکات مهم در ساخت این خطوط این است که با کم‌ترین ارتعاش قطار‌ها از زیر برخی بیمارستان‌ها مثل بیمارستان دکتر شریعتی عبور خواهند کرد و هیچ مشکلی برای فعالیت‌های این بیمارستان‌ها ایجاد نخواهد شد.

امام بر امنیت کامل این خطوط تاکید کرد و گفت: امنیت شهروندان در استفاده از خطوط مترو از تعهدات ماست و اولویت ما همین مسئله است. بر این اساس، اطمینان می‌دهیم که این خطوط در امنیت کامل هستند و تجهیزات ایمنی آن‌ها تکمیل است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *