رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

رهبر انصارالله: رژیم صهیونیستی و آمریکا جنایت قرن را در غزه مرتکب شده‌اند

22:39 - 24 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۴۵۱۲
رهبر انصارالله: رژیم صهیونیستی و آمریکا جنایت قرن را در غزه مرتکب شده‌اند
دبیرکل انصارالله یمن، می‌گوید که رژیم صهیونیستی با همکاری آمریکا و کشور‌های غربی و عربی مرتکب جنایت قرن می‌شود.

خبرگزاری میزان – عبدالملک بدرالدین الحوثی، دبیرکل انصارالله یمن پنجشنبه شب در سخنانی با اشاره به اینکه تعداد شهدا و مجروحان در غزه بسیار زیاد است و این برای جهانی که ادعای تمدن دارد، بسیار ننگین است، گفت: مسلمانان می‌بایست قبل از دیگران به مسئولیت خود برای یاری مردم فلسطین عمل کنند.

الحوثی، اظهار کرد: شهدای غزه فقط آمار و ارقام نیستند، بلکه جان‌های از دست رفته، زخم‌ها و رنج‌های مردمی است که با نسل‌کشی روبرو هستند.

دبیرکل انصارالله یمن با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی با همکاری آمریکا و کشور‌های غربی و عربی مرتکب جنایت قرن می‌شود، افزود:آمریکا با جلوگیری از آتش‌بس و اصرار بر ادامه محاصره غزه بیش از پیش در جنایات اسرائیلی علیه مردم فلسطین مشارکت می‌کند.

وی ادامه داد: واشنگتن می‌کوشد حق فلسطینیان در زمینه توقف تجاوز و پایان محاصره را دور بزند.

الحوثی، بیان کرد: کمک‌رسانی هوایی آمریکا فقط بخش ناچیری از نیاز‌ها را برآورده می‌کند و هدف از آن فریب افکار عمومی به منظور ادامه دادن به جنایات در غزه است؛ آمریکا در ازای ارسال مقدار اندکی کمک برای اهالی غزه ده‌ها تن بمب برای قتل آنان می‌فرستد.

دبیرکل انصارالله یمن، اضافه کرد: اگر مسلمانان به طور جدی از مقاومت حمایت می‌کردند وضع جنگ در غزه به شکل دیگری بود.

الحوثی، اضافه کرد: آمریکا و کشور‌های عربی شرم نمی‌کنند که مرگبارترین سلاح‌ها را به رژیم صهیونیستی برای قتل کودکان و زنان فلسطینی ارسال کنند. برخی از کشور‌های عربی با درج نام رزمندگان فلسطینی در فهرست تروریسم سعی در مخدوش ساختن وجهه فلسطینیان و جهادشان دارند.

مقام ارشد انصارالله، در بخشی دیگر گفت: موضع اهالی غزه در زمینه حمایت از مقاومت و رزمندگان آن تغییر نکرده که این امر به خاطر انسانیت، اخلاق، بصیرت و آگاهی آنهاست.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *