رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

بازدید بازرس کل امور ورزش و جوانان سازمان بازرسی از شرکت توسعه اماکن ورزشی

12:54 - 22 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۴۱۳۶
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
بازدید بازرس کل امور ورزش و جوانان سازمان بازرسی از شرکت توسعه اماکن ورزشی
بازرس کل امور ورزش و جوانان و میراث فرهنگی سازمان بازرسی کل کشور از شرکت توسعه اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان بازدید کرد.

خبرگزاری میزان - لقمان کیاپاشا بازرس کل امور ورزش و جوانان و میراث فرهنگی سازمان بازرسی کل کشور و هیات همراه با حضور در شرکت توسعه اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان در جریان اقدامات و عملکرد این شرکت قرار گرفت.

کیاپاشا با حضور میدانی، وضعیت پروژه‌های در حال ساخت و نیمه تمام شرکت توسعه در مورد نحوه مزایده‌ها و انعقاد قرارداد‌ها را مورد بررسی قرار داد و بر رعایت تشریفات قانونی و ضوابط تاکید کرد.

وی با انتقاد از وضعیت پروژه‌های در دست ساخت و نیمه تمام و همچنین اختلافی با پیمانکاران در این شرکت، جلب سرمایه‌گذار مجرب و بهره‌گیری از تمامی توان و ظرفیت‌های موجود در شرکت را ضروری دانست.

بازرس کل امور ورزش و جوانان با بیان اینکه ما در این بازرسی‌های سرزده به دنبال مچ گیری و دخالت در امور دستگاه‌های اجرایی نیستیم، گفت: مهمترین کارکرد این بازدید‌ها پیشگیری از هرگونه انحراف و تخلف است تا بتوانیم با شناسایی موارد احتمالی، به منظور انجام درست تکالیف قانونی در کنار دستگاه‌های اجرایی باشیم.

کیاپاشا در ادامه این بازدید با حضور در کمیته ملی المپیک و پارالمپیک در جریان عملکرد، اقدامات و برنامه‌های این دو نهاد در راستای حضور پررنگ ایران در مسابقات المپیک و پارالمپیک فرانسه گرفت.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *