برگزاری مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ووشو

13:26 - 25 بهمن 1402
کد خبر: ۴۷۵۹۸۸۷
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
برگزاری مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ووشو
با رای اعضای مجمع فدراسیون ووشو، زهرا ناطقی نایب رئیس دوم فدراسیون ووشو از سمت خود برکنار شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ووشو صبح امروز (چهارشنبه ۲۵ بهمن) در سالن استاد فارسی واقع در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

در این مجمع سید محمدشروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو، احمد نامنی سرپرست دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها در وزارت ورزش و مهدی علی‌نژاد نماینده فدراسیون بین‌المللی ووشو به همراه سایر اعضا حضور داشتند.

امیر صدیقی رئیس فدراسیون در ابتدای این مجمع ضمن خیر مقدم به همه حاضران، گزارشی از عملکرد ووشو را ارائه کرد و در این باره اظهار داشت: عملکرد ووشو در بازی‌های آسیایی هانگژو درخشان و فوق‌العاده بود و این عملکرد سهم زیادی در جایگاه کاروان ایران در این بازی‌ها داشت.

وی در ادامه پیرامون برنامه‌های پیش‌روی فدراسیون در سال ۱۴۰۳ صحبت کرد و گفت: سال شلوغی داریم و امیدوارم روند مدال‌آوری‌ها و نتایج مثل همیشه، خوب و درخشان پیش برود. ما سال سختی را سپری کردیم و امیدوارم روز‌های خوبی را در ۱۴۰۳ در پیش داشته باشیم.

در ادامه این مجمع گزارش حسابرس مالی توسط حسابرس مستقل و حسابرس وزارت ورزش قرائت شد و مورد تایید اعضا قرار گرفت.

رأی‌گیری درباره ادامه فعالیت زهرا ناطقی نایب رئیس دوم فدراسیون (امور بانوان)، بخش دیگری از مجمع امروز بود و اعضا با ۴۰ رأی موافق، ۳ رأی مخالف و ۳ رأی سفید، رأی قاطع به برکناری ناطقی از این سمت دادند. همچنین از سوی رئیس فدراسیون ووشو، حمیده صادقی به عنوان سرپرست نائب رئیسی فدراسیون ووشو معرفی شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *