بازدید اعضای شورای قضایی استان چهارمحال و بختیاری از کارخانه سیمان شهرکرد

9:41 - 16 بهمن 1402
کد خبر: ۴۷۵۸۳۰۶
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
بازدید اعضای شورای قضایی استان چهارمحال و بختیاری از کارخانه سیمان شهرکرد
اعضای شورای قضایی استان چهارمحال و بختیاری در چهارمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر با حضور در کارخانه سیمان شهرکرد از روند فعالیت خط تولید این کارخانه بازدید کردند.

خبرگزاری میزان_ محمد رزم رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری در جریان بازدید از کارخانه سیمان شهرکرد با بیان اینکه بازدید مقامات قضایی از کارخانجات و کارگاه‌های صنعتی در راستای سیاست‌های مدون قوه قضاییه برای رفع موانع واحد‌های تولیدی انجام می‌شود، اظهار داشت: مطابق با سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و دستورالعمل ریاست قوه قضاییه دستگاه قضایی استان بر اساس قانون رفع مشکلات تولیدکنندگان را مورد بررسی و پیگیری قرار می‌دهد.

وی افزود: خوشبختانه در دوران شکوهمند انقلاب اسلامی ما شاهد پیشرفت‌های فوق العاده‌ای در حوزه‌های مختلف به ویژه صنعت، علوم پزشکی و داروسازی، تجهیزات نظامی و فناوری هسته‌ای بودیم که تحقق این مهم جز با عنایات پیامبرگونه مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم شهید پرور امکان پذیر نبود.

رزم بیان کرد: سیر تکاملی کشور در مقایسه با دوران پیش از انقلاب و حتی در قیاس با کشور‌های هم‌طراز نشان می‌دهد که ایران اسلامی ضمن ایستادگی در برابر زورگویان و مستکبران و تبدیل تحریم‌ها به فرصت توانسته است مرز‌های علوم را درنوردیده و به لحاظ رشد علم و فناوری در رتبه‌های نخست دنیا قرار گیرد.

رئیس کل دادگستری استان با بیان اینکه حفظ و تداوم این پیشرفت نیازمند حمایت و پشتیبانی جدی همه مسئولان است، اظهار کرد: یکی از تأکیدات مقام معظم رهبری در تدوین و ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تقویت عوامل تولید است و لذا پشتیبانی قضایی از واحد‌های تولیدی نیز در راستای همین امر انجام می‌شود.

رزم یکی از آثار مهم رفع موانع تولید را اشتغال جوانان عنوان کرد و تصریح کرد: جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌ها و پیگیری مشکلات واحد‌های تولیدی تأثیر بسزایی در اشتغال پایدار دارد و می‌تواند از چالش‌های بیکاری جوانان و آسیب‌های اجتماعی مرتبط با آن به نحو چشمگیری بکاهد.

گفتنی است کارخانه سیمان شهرکرد در قلب زاگرس مرکزی و در ۳۵ کیلومتری شهرستان شهرکرد قرار گرفته و سالانه بیش از یک میلیون تن کیلینکر را تولید و صادر می‌کند.

انتهای پیام/

 
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *