رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب خوی بازدید کرد

16:10 - 25 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۴۷۴۷
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب خوی بازدید کرد
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی همراه مجیدی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در اولین برنامه سفر کاری خود به حوزه قضایی خوی از دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب بازدید کردند.

خبرگزاری میزان- ناصر عتباتی و همراهان در بازدید از دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان خوی، با حضور در تمامی شعب رسیدگی و اجرای احکام و گفت‌وگو با همکاران و تعدادی از مراجعین و بررسی پرونده‌ها و سامانه مدیریت پرونده، از نزدیک در جریان کمک و کیف امور، خدمت رسانی و تکریم مراجعین قرار گرفتند.

بررسی عملکرد حوزه از لحاظ حرکت بر مدار و مسیر تحقق اهداف برنامه عملیاتی ۱۴۰۲، تعیین تکلیف پرونده‌های مسن و معوق، اتقان آرا، حفظ کرامت و جلب رضایت‌مندی مراجعین، کاهش موجودی، نظم و انضباط کاری، اقدامات صیانتی از حقوق بیت‌المال، منابع طبیعی، کمبود‌ها و نیاز‌ها از لحاظ امکانات، تجهیزات و فضای فیزیکی، از جمله مواردی بود که رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی و همراهان در این بازدید مورد توجه قرار داده و دستورات لازم را ارائه کردند.

عتباتی همچنین با کارکنان این حوزه گفت‌وگو و دستورات لازم را برای رفع این مشکلات صادر کرد.

 در این سفر کاری تعدادی از معاونین دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان غربی نیز حضور داشتند که از کلانتری‌های حوزه قضایی خوی بازدید و عملکرد آن‌ها را مورد ارزیابی قرار دادند.

انتهای پیام/ 


برچسب ها: ناصر عتباتی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *