دادستان تهران به مشکلات حقوقی و قضایی ۱۳۲ نفر از شهروندان رسیدگی کرد

12:57 - 20 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۳۹۷۱
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
دادستان تهران به مشکلات حقوقی و قضایی ۱۳۲ نفر از شهروندان رسیدگی کرد
دادستان تهران در دیدار مردمی با ۱۳۲ نفر از شهروندان، به درخواست‌ها و مشکلات حقوقی و قضایی آنان رسیدگی کرد.

خبرگزاری میزان_ علی صالحی، به اتفاق جمعی از معاونان دادستانی، صبح امروز چهارشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۲ با حضور در برنامه ملاقات مردمی، ضمن دیدار چهره به چهره با مراجعان و استماع اظهارات آنان، به درخواست‌ها و مشکلات جمعی از شهروندان رسیدگی و دستورات لازم را برای پیگیری پرونده‌ها صادر کرد.

صالحی همچنین در این ملاقات، ضمن دیدار و گفت‌وگو با ۴ نفر از زندانیان بازداشتگاه اوین به صورت برخط و با بهره گیری از سامانه ویدئوکنفرانس، دستورات مقتضی جهت پیگیری درخواست‌های این زندانیان را نیز صادر نمود.

برنامه ملاقات مردمی دادستان تهران، در راستای منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های ابلاغی از سوی ریاست قوه قضاییه و همچنین برنامه‌های عملیاتی دادسرا مبنی بر کاهش فاصله مسئولان قضایی با مردم و تکریم ارباب رجوع، روز چهارشنبه هر هفته در ساختمان مرکزی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، واقع در میدان ۱۵ خرداد برگزار می‌شود.

گفتنی است هدف از برگزاری این برنامه، افزایش نظارت دادستانی بر عملکرد دادسرا‌ها و تسریع در گره گشایی از کار مردم است و متقاضیان می‌توانند با برقراری تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به ساختمان مرکزی دادسرا و اخذ نوبت قبلی، با دادستان و معاونان وی دیدار و گفت‌وگو کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *