رئیس کل دادگستری استان بوشهر با خانواده زندانیان نیازمند شهرستان دیر دیدار کرد

16:53 - 27 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۵۰۶۶
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
رئیس کل دادگستری استان بوشهر با خانواده زندانیان نیازمند شهرستان دیر دیدار کرد
رئیس کل دادگستری استان بوشهر با خانواده زندانیان نیازمند در شهرستان دیر دیدار کرد و رسیدگی به مشکلات آن‌ها را نیازمند همکاری و همیاری همه دستگاه‌های مرتبط و خیرین و نیکوکاران دانست.

خبرگزاری میزان- مهرانگیز رئیس کل دادگستری استان بوشهر، به همراه رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان و مدیر کل اداره زندان‌های استان بوشهر، دادستان، رئیس دادگستری و فرماندار دیر با خانواده زندانیان نیازمند در شهرستان دیر دیدار و گفت‌وگو کرد.

مهرانگیز این بازدید را در راستای سرکشی هفتگی از خانواده زندانیان دانست و گفت: با سرکشی از خانواده‌های زندانی نیازمند از نزدیک با مسائل و مشکلات آن‌ها آشنا و آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم، تمامی تلاش ما بر این است تا جایی که امکان دارد از لحاظ قضایی و با استفاده از ارفاقات به خانواده‌ها کمک شود تا این خانواده‌ها کمتر دچار آسیب شوند.

وی افزود: آسیب‌های مختلفی متوجه خانواده زندانیان به عنوان قشر آسیب پذیر جامعه است. توجه و رسیدگی به مشکلات آن‌ها به همکاری و همیاری همه دستگاه‌های مرتبط، نهاد‌ها و گروه‌های مختلف مردمی و خیرین و نیکوکاران نیازمند است.

در این دیدار رئیس کل دادگستری استان بوشهر و دیگر مسئولین از ۴ خانواده نیازمند زندانی در شهرستان دیر دیدار و بسته‌های معیشتی اقلام خوراکی، نوشت افزار آموزشی، کمک نقدی و غیر نقدی اهدا کردند و در خصوص تهیه اقلام مورد نیاز دیگر آن‌ها مقرر شد این وسایل مهیا و در اختیار آن‌ها قرار گیرد.

در این بازدید‌ها خانواده‌های زندانیان توجه به مسائل شان را باعث دلگرمی عنوان کردند.

همچنین در این بازدید فرماندار شهرستان دیر نیز از اقدام رئیس کل دادگستری استان بوشهر تقدیر کرد و گفت: تلاش داریم از این پس در کنار رئیس دادگستری و دادستان شهرستان دیر به خانواده‌های نیازمند زندانی سرکشی می‌کنیم و به آن‌ها کمک کنیم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *