دستگاه قضایی استان کرمان از طرح‌های توسعه اینترنت و تجارت الکترونیک حمایت می‌کند

11:17 - 21 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۳۹۴۷
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
دستگاه قضایی استان کرمان از طرح‌های توسعه اینترنت و تجارت الکترونیک حمایت می‌کند
رئیس کل دادگستری استان کرمان از حمایت دستگاه قضایی این استان از طرح‌های توسعه‌ای در زمینه ارتقای زیرساخت‌های شبکه و اینترنت خبر داد.

خبرگزاری میزان - حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی در نشست با شورای راهبردی ICT استان کرمان اظهار کرد: موضوع ارائه خدمات مطلوب اینترنت همواره یکی از دغدغه‌های مردم است و گلایه‌مندی‌هایی از سوی مردم درباره عدم خدمات‌دهی و سرویس‌دهی مناسب وجود دارد.

وی با بیان اینکه موضوع تجارت الکترونیک مورد تاکید است، افزود: باتوسعه شبکه فیبر نوری در سراسر استان کرمان امیدواریم شاهد تحول در حوزه کسب و کار‌های اینترنتی باشیم.

رئیس کل دادگستری استان کرمان درباره دغدغه شورای راهبردی ICT در رابطه با سرقت تجهیزات و تاسیسات مخابراتی و زیر ساختی، گفت: در این رابطه برخورد قاطع با سارقان تجهیزات و اموال دولتی در دستور کار قرار دارد و بایستی کمیته‌ای متشکل از دادستانی، فراجا، فرمانداری و دستگاه ذی‌ربط در سراسر شهرستان‌های استان تشکیل شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین حمیدی گفت: دستگاه قضایی استان کرمان از طرح های توسعه ای در زمینه ارتقای زیرساخت های شبکه و اینترنت در استان کرمان حمایت قضایی می‌کند.

در ابتدای این جلسه حسین ساجدی فر، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان استان کرمان ضمن تشکر از حمایت‌های دستگاه قضایی استان کرمان، گفت: در حال حاضر پروژه بزرگ فیبر نوری در استان کرمان در حال انجام است و امیدواریم با اتمام این پروژه فیبر نوری درب منازل تحویل مردم دهیم.

وی با بیان اینکه بزرگترین شبکه ارتباطی در پهناورترین استان کشور در کرمان وجود دارد، افزود: در ارتباط با تکمیل پروژه بزرگ فیبر نوری در استان کرمان نیازمند حمایت دستگاه قضایی هستیم تا در کار‌ها با سرعت پیش برده شود.

گفتنی است در این جلسه مدیر کل ارتباطات زیر ساخت استان، مدیر کل پست استان، رئیس پست بانک استان و همچنین معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان کرمان به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *