اسناد حدنگار مناطق جنوبی استان کرمان تا سالروز شهادت سردار سلیمانی صادر می‌شود

15:59 - 20 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۳۸۴۹
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
اسناد حدنگار مناطق جنوبی استان کرمان تا سالروز شهادت سردار سلیمانی صادر می‌شود
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان گفت: اسناد مالکیت کاداستری مناطق جنوبی استان با محوریت شهرستان‌های جازموریان، عنبرآباد و رودبار جنوب تا سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی و ولادت حضرت زهرا (س) صادر و تحویل داده می‌شود.

خبرگزاری میزان - سید مهدی هاشمی در دیدار با فرماندهان بسیج مهندسین و حقوقدانان سپاه ثارالله و فرماندهان نواحی بسیج شهرستان‌های جنوبی که با هدف برنامه‌ریزی اقدامات قرارگاه حدنگاری شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، اظهارکرد: مقام معظم رهبری بر هویت‌بخشی متر به متر اراضی و پهنه‌های سرزمینی تاکید ویژه‌ای دارند.

وی افزود: باتوجه به ماهیت حدنگاری، این امر مستلزم اقدامی جهادی و همکاری و هم‌افزایی تمام دستگاه‌هاست.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان با اشاره به سفر اخیر رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به شهرستان‌های جنوبی، بیان کرد: در این سفر مقرر شد اقدام فوری در زمینه حدنگاری و تثبیت مالکیت مناطق جنوبی استان با محوریت شهرستان‌های جازموریان، عنبرآباد و رودبار جنوب صورت گیرد و اسناد مالکیت کاداستری این مناطق تا سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی و ولادت حضرت زهرا(س) صادر و تحویل شود.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت کلیه واحد‌های ثبتی استان، کارشناسان رسمی و اقشار مختلف بسیج خاطرنشان کرد: تهیه و تولید نقشه هزینه عمده صدور اسناد حدنگار را در بر می‌گیرد که جهت رفاه حال اهالی مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته، این کار در قالب قرارگاه جهادی حدنگاری شهید سلیمانی و به صورت رایگان صورت می‌گیرد.

هاشمی حدنگاری را دارای مزایای بسیار عنوان و تصریح کرد: صدور اسناد مالکیت علاوه بر کاهش اختلافات ملکی و ورودی پرونده به شعب دادگستری، با ایجاد بستر سرمایه‌گذاری به رونق تولیدات کشاورزی می‌انجامد و اشتغال و امنیت پایدار را برای مناطق جنوبی استان به ارمغان می‌آورد.

وی در خاتمه از همراهی همه‌جانبه مجموعه سپاه ثارالله کرمان و بسیج مهندسین، حقوقدانان و نواحی شهرستان‌ها ابراز قدردانی و برای آنان دوام توفیق را مسئلت کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *