چهارمین جلسه شورای عالی مسکن نیرو‌های مسلح برگزار شد

10:26 - 16 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۱۶۱
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
چهارمین جلسه شورای عالی مسکن نیرو‌های مسلح برگزار شد
چهارمین جلسه شورای عالی مسکن نیرو‌های مسلح با حضور رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح به میزبانی ارتش برگزار شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی ارتش، چهارمین جلسه شورای عالی مسکن نیرو‌های مسلح با حضور سردار پاسدار محمد باقری رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران، سردار احمدرضا رادان فرمانده کل فراجا، امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع، معاونان وزارتخانه‌های کشور، راه، مسکن و شهرسازی و تعاون و مدیر عامل بانک سپه و جمعی از فرماندهان و مدیران مرتبط به میزبانی ارتش و به صورت وبیناری در سطح یگان‌های نیرو‌های مسلح سراسر کشور برگزار شد.

در این جلسه سردار ابن الرضا، فرمانده قرارگاه مسکن نیرو‌های مسلح و همچنین مدیران عامل بنیاد تعاون آجا، سپاه پاسداران، فراجا و وزارت دفاع به ارائه گزارش درباره وضعیت و پیشرفت پروژه‌های مسکن پرداختند.

همچنین مسائل و موضوعات مرتبط با مسکن نیرو‌های مسلح شامل تامین اراضی و منابع مالی در این جسله بررسی و مواردی در این زمینه به تصویب رسید.

در حاشیه این مراسم نمایشگاه توانمندی‌های بنیاد تعاون ارتش برپا شد و رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح و فرمانده‌هان ارتش، سپاه، فراجا و فرماندهان و مسئولان کشوری و لشکری از این نمایشگاه بازدید کردند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *