مورایس: عادت ندارم برای مشکلاتم گریه کنم/ توقعم از بازیکن تازه وارد دوندگی بیشتر است

22:24 - 15 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۱۱۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مورایس: عادت ندارم برای مشکلاتم گریه کنم/ توقعم از بازیکن تازه وارد دوندگی بیشتر است
سرمربی تیم سپاهان اصفهان گفت: با وجود نتیجه‌ای که کسب شد این بازی، بازی ساده‌ای برای ما نبود.

خبرگزاری میزان - ژوزه مورایس در نشست خبری بعد از بازی سپاهان مقابل صنعت نفت آبادان در هفته هفتم لیگ برتر، اظهار داشت: نیمه اول از همه نظر عالی بودیم. کیفیت تیمی ما چه از نظر هجومی و چه از نظر دفاعی خیلی خوب بود. خیلی وقت بود چنین بازی از تیمم مشاهده نکرده بودم.

وی افزود: نکته دومی که باید به آن اشاره کنم، تشکر از هواداران سپاهان است. آن‌ها از ابتدا تا پایان مسابقه خیلی مشتاقانه از ما حمایت کردند که این باعث دلگرمی ماست. با وجود نتیجه‌ای که کسب شد این بازی، بازی ساده‌ای برای ما نبود. پیروزی دلیل بر ساده بودن بازی نبود. از این نتیجه خیلی خوشحالم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به تعویض‌های تیمش مقابل صنعت نفت آبادان، تصریح کرد: موضوع سومی که باید به آن اشاره کنم درباره تغییرات و تعویض‌هایی ما بود، از این بازیکنان تشکر می‌کنم. بیشتر آن‌ها از مصدومیت برگشته بودند و آسان نبود که بعد از مصدومیت شما به بازی برگردید. قطعاً در آینده برای ما کار‌های بیشتری می‌توانند انجام بدهند تا همین جای کار هم، قطعاً کار مهمی انجام دادند و برای ما ارزشمند بوده است.

مورایس درباره اُفت تیمش در دقایق پایانی مسابقه، خاطر نشان کرد: برای خودم این موضوع جای سؤال بود. نگرشم در این خصوص احترام به حریفم است و اینکه تا پایان مسابقه بهترین خودم را برای ارائه داشته باشم. این بازیکنان به دلیل اینکه مصدوم بودند و به تازگی از مصدومیت برگشته بودند نمی‌توانستند بیشتر از این بازی کنند. من به این بازیکنان احترام می‌گذارم. چیزی که من انتظار دارم این است که بازیکن تازه وارد باید نفس تازه‌تری داشته و دوندگی‌اش بیشتر باشد، ما در بازی‌های بعدی از آن‌ها این انتظار را خواهیم داشت.

وی درباره عملکرد عیسی آل‌کثیر و غیبت مغانلو در دیدار مقابل صنعت نفت یادآور شد: همانطور که از قبل هم متوجه شدید، معمولاً من درباره فرد صحبت نمی‌کنم. هر فردی سعی می‌کند که کیفیتش را در بازی و تیم نشان دهد. من به تیم فکر می‌کنم. به هر حال عیسی دو گل زد و خیلی خوب و باتمرکز بازی کرد. این موضوع را من از همه بازیکنانم می‌خواهم. همانطور که گفتم تیمم را بر محوریت فرد نمی‌گذارم و همه برای من مهم هستند.

سرمربی سپاهان اصفهان ادامه داد: در بعضی مواقع برخی بازیکنان مهمتر از دیگران می‌شوند. می‌دانید که ما از یکسری بازیکنان مصدوم استفاده می‌کنیم و عادت ندارم که برای مشکلاتم گریه کنم. معمولاً زندگی من طوری بوده است که اگر مشکلی دارم، حلش می‌کنم. الان هم تلاش می‌کنیم تا مشکلات را حل کنیم. زندگی برای من این‌طور تعریف شده و هر روز سخت کار می‌کنیم تا کارمان را انجام دهیم. مغانلو دچار مصدومیت شده است و امیدوارم که سریع‌تر برگردد، احتمالاً رفع مصدومیت مغانلو هفته‌ها طول خواهد کشید.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *