رئیس کل دادگستری خراسان رضوی از گمرک دوغارون بازدید کرد

۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۵:۰۴
کد خبر: ۴۷۳۶۸۵۹
دسته بندی‌: قضایی ، حقوقی
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی از گمرک دوغارون بازدید کرد
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی به همراه جمعی از مسئولان قضایی استان از گمرک دوغارون بازدید کرد و در جریان روند امور قضایی در این مرکز قرار گرفت.

خبرگزاری میزان_ در راستای سیاست‌های حفظ حقوق عامه حجت الاسلام و المسلمین خلیلی  از گمرک دوغارون در شهرستان تایباد که وظیفه نظارت بر ورود و خروج کالا را در منطقه‌ی مرزی با کشور افغانستان به عهده دارد بازدید کرد.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این گمرک با مسئولان و متولیان این گمرک دیدار و بر لزوم رعایت تمامی نظامات حقوقی و اجرای دقیق قانون تأکید کرد.

وی با اشاره به توانمندی‌های اقتصادی کشور گفت: باید از تمامی ظرفیت‌های موجود برای ارتقاء جایگاه صادرات بهره برد و مجموعه مدیریت قضایی استان از هرگونه فعالیت مولد و سالم اقتصادی حمایت می‌کند.

در ادامه این بازدید رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در هنگ مرزی تایباد نیز حضور یافت و با مسئولان و متولیان این مکان نظامی دیدار کرد.

گفتنی است در این بازدید‌ها دادستان عمومی و انقلاب و معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم، معاون منابع انسانی، معاون امور فرهنگی، مسئول واحد نظارت و ارزشیابی قضات، رئیس حفاظت و اطلاعات ارشد قوه قضاییه در استان خراسان رضوی و رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب مشهد حجت الاسلام و المسلمین خلیلی را همراهی کردند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *