رئیس کل دادگستری خراسان رضوی: ارائه خدمات مطلوب به شهروندان باید تسهیل و تسریع شود

15:59 - 20 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۸۳۵
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی: ارائه خدمات مطلوب به شهروندان باید تسهیل و تسریع شود
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی تسهیل و تسریع وارتقاء خدمات مطلوب به شهروندان را مورد تاکید قرار داد و خواستار تعاملات بین سازمانی شد.

خبرگزاری میزان - حجت الاسلام و المسلمین خلیلی در دیدار با مدیرکل و معاونان سازمان تأمین اجتماعی خواستار تسهیل و تسریع ارائه خدمات مطلوب به شهروندان گرانقدر شد.

وی در این دیدار گفت: ارتقاء خدمات مطلوب به شهروندان باید با استفاده از کلیه‌ی ظرفیت‌های موجود سازمان تأمین اجتماعی در دستور کار قرار گیرد و دادگستری استان نیز حمایت‌ها و پشتیبانی‌های قضایی و حقوقی لازم را از این حیث به عمل خواهد آورد.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: جمع وسیعی از مردم گروه هدف سازمان تأمین اجتماعی هستند و بنابراین باید با مدیریت مناسب و حفظ سرمایه‌های موجود، هرچه بیشتر در جهت خدمت رسانی به آنان تلاش کرد.

حجت الاسلام و المسلمین خلیلی با اشاره به اهمیت تعاملات بین سازمانی در راستای خدمت رسانی هرچه مطلوبتر به مردم  افزود: باید با برگزاری جلسات مشترک و همچنین استفاده از ابزار‌های نوین ارتباطی، ارتباطات و تعاملات را جهت هماهنگی و هم افزایی افزایش داد.

گفتنی است مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان در این دیدار با تشریح وظایف این سازمان گفت: تعاملات خوبی بین سازمان تأمین اجتماعی و مجموعه قضایی با هدف ارتقاء رضایتمندی‌های عمومی وجود دارد و در این راستا معاونت اجتماعی دادگستری استان نقش ویژه‌ای داشته است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *