نخستین همایش ملی تحول آفرینی در ثبت شرکت‌ها برگزار می‌شود

۲۸ تير ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۶:۳۷
کد خبر: ۴۷۲۴۵۴۷
نخستین همایش ملی تحول آفرینی در ثبت شرکت‌ها برگزار می‌شود
نخستین همایش ملی تحول‌آفرینی در ثبت شرکت‌ها با رویکرد کارآمدی و رشد تولید برگزار می‌شود.

خبرگزاری میزان - عاصف حمدالهی، مدیرکل آموزش و پژوهش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اعلام خبر اولین همایش ملی تحول آفرینی در ثبت شرکت‌ها، گفت: این همایش برای اولین بار و با همکاری اداره کل ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری و با حضور  معاون رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد املاک کشور و جمعی از مسئولین قضایی و دولتی، در راستای بررسی آخرین قوانین و مقررات ناظر بر بهبود فضای کسب و کار به منظور حمایت از واحد‌های تولیدی و کارآفرینان در روز‌های یازدهم و دوازدهم مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: در این همایش صاحبنظران به ارائه سخنرانی می‌پردازند و برنامه‌های جامع آموزشی کارگاهی نیز برای رؤسای ادارات ثبت شرکت‌های سراسر کشور و کارشناسان اداره کل ثبت شرکت‌ها برگزار خواهد شد.

در این همایش همچنین صاحبنظران به ارائه سخنرانی در محور‌های همایش خواهند پرداخت. 

ثبت شرکت‌های پیشگام در رشد تولید و نیز مقابله با ایجاد شرکت‌های صوری و کاغذی و آسیب‌های ناشی از این مسئله، الکترونیکی شدن و هوشمندسازی فرآیند‌ها و اعمال نظارتی و تسهیل و تسریع در ثبت شرکت از محور‌های این همایش هستند.

همچنین لایحه جدید قانون تجارت و نوآور‌های این قانون در حوزه ثبت شرکت‌ها، مقابله با ایجاد شرکت‌های صوری و کاغذی و آسیب‌های ناشی از این مسئله، الکترونیکی شدن و هوشمندسازی فرآیند‌ها و اعمال نظارتی و تسهیل و تسریع در ثبت شرکت از جمله محور‌های اصلی این همایش است.

انتهای پیام/


برچسب ها: ثبت اسناد

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *