رئیس کل دادگستری خوزستان: کاهش اطاله دادرسی و رسیدگی دقیق و سریع به پرونده‌ها ضرورت است

14:15 - 21 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۳۰۶۶
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
رئیس کل دادگستری خوزستان: کاهش اطاله دادرسی و رسیدگی دقیق و سریع به پرونده‌ها ضرورت است
رئیس کل دادگستری خوزستان در بازدید از محاکم تجدیدنظر استان بر ضرورت کاهش اطاله دادرسی و رسیدگی دقیق و سریع به پرونده‌ها تاکید کرد.

خبرگزاری میزان-علی دهقانی رئیس کل دادگستری استان خوزستان در بازدید از شعب دادگاه‌های تجدید نظر استان بر کاهش اطاله دادرسی و رسیدگی سریع همراه با دقت به پرونده‌ها تاکید کرد.

وی در این بازدید گفت: تسریع همراه با دقت در رسیدگی به دعاوی از جمله پرونده‌های معوق، مسن و کثیرالشاکی از مطالبات بحق مردم استان است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی ضمن بررسی روند رسیدگی به پرونده‌ها از نزدیک، با پر اهمیت دانستن حفظ کرامت و ارزش‌های انسانی، تکریم ارباب رجوع را از موارد مهم برشمرد و افزود: افزایش میزان رضایتمندی مردم از عملکرد دستگاه قضایی استان از جمله اهدافی است که همکاران باید در خصوص آن اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

دهقانی همچنین با اشاره به افزایش سالانه پرونده‌های وارده به محاکم قضایی استان، از تلاش کارکنان قضایی و اداری این دادگستری در راستای خدمت‌رسانی شایسته به مردم تقدیر کرد و گفت: در همین راستا دو شعبه جدید کیفری ۱ و چهار شعبه جدید تجدیدنظر در استان راه‌اندازی شده است که در تسریع در رسیدگی و کاهش اطاله دادرسی نقش قابل توجهی خواهد داشت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *