تغییر در مسئولان حوزه‌های قضایی استان سمنان رقم خورد 

۱۳ تير ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۷:۳۷
کد خبر: ۴۷۲۱۵۳۲
دسته بندی‌: قضایی ، حقوقی
تغییر در مسئولان حوزه‌های قضایی استان سمنان رقم خورد 
رئیس کل دادگستری استان سمنان از انتصاب و تغییر برخی از مسئولان قضایی استان مشتمل بر شهرستان‌های سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار و میامی و دادگاه‌های عمومی بخش بسطام و امیرآباد خبر داد.

خبرگزاری میزان- محمد جعفر عبدالهی از انتصاب و تغییر برخی از مسئولان قضایی استان مشتمل بر شهرستان‌های سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار و میامی و دادگاه‌های عمومی بخش بسطام و امیرآباد خبر داد.

رئیس کل دادگستری استان سمنان با تشریح جزئیات این خبر عنوان کرد: اقتضائات اجرای سند تحول و تعالی قضایی در راستای ساختارسازی مبتنی بر چابکی، پویایی و جانشین پروری در دستگاه قضایی استان سمنان پیگیری می‌شود.

وی ادامه داد: ارتقای کارایی و حفظ سطح قابل قبول ارائه خدمات و استفاده بهینه از امکانات و جلوگیری از هدر رفتن منابع ارزشمند با رویکرد عدم تداخل در عملکرد‌ها و عنایت به افزایش اعتماد و رضایت مراجعین در تشکیلات سازمانی مورد توجه است.

رئیس کل دادگستری استان سمنان افزود: دادگستری کل استان سمنان در سال گذشته مفتخر به کسب رضایت ۸۲ درصدی مراجعین و در سه ماهه سال ۱۴۰۲ موفق به کسب رضایت ۸۴ درصدی مراجعین بوده است.

 عبدالهی گفت: با شناسایی و انتصاب مدیران قضایی در پست‌های خطیر خدمت رسانی به مردم در حوزه‌های قضایی، قصد عملیاتی کردن سیاست‌های قوه قضائیه به منظور اجرای مأموریت‌های محوله وجود دارد تا با رشد و بکارگیری ایده‌ها و توانایی‌های مسئولان ساعی و پرتلاش، نتایج عام المنفعه از اجرای سند تحول و تعالی قضایی بدست آید.

رئیس کل دادگستری استان سمنان به انتصاب‌های مدیران قضایی استان اشاره و بیان کرد: در همین راستا روسای دادگستری‌های شهرستان‌های سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار و همچنین معاون دادستان مرکز استان و دادستان‌های عمومی و انقلاب شاهرود، گرمسار و میامی و نیز روسای دادگاه‌های عمومی بخش بسطام و امیرآباد منصوب و آغاز بکار کردند.

عبدالهی، خاطرنشان کرد: تغییرات انجام شده به معنای تنزل سطوح پست‌های سازمانی مسئولان قضایی نیست، بلکه موضوع ارتقاء و انتصاب سازمانی از شئون ضوابط هر سازمانی است که برای راهبری مطلوب اهداف و برنامه‌ها در مراجع قضایی نیز اقدام شده است.

رئیس کل دادگستری استان سمنان عنوان کرد: مسئولان قضایی سراسر استان در عین اقتدار و صلابت قانونی در استیفای حقوق مشروع مردم با رشد و تقویت همدلی و اتحاد بین کارکنان قضایی و اداری به صورت جمعی و هماهنگ برنامه‌ها و مأموریت‌های تدوین شده را که در گرو رضایت مردم است دنبال خواهند کرد.

 در سطح روسای دادگستری حوزه‌های قضایی مشتمل بر شهرستان‌های سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار به ترتیب احمد مطهری نسب، علی تقی خاکی، حمید محمدیان و فرشید صفدری و حجت الاسلام رضی پارسا منش بعنوان معاون دادستان مرکز استان و همچنین دادستان‌های عمومی و انقلاب حوزه‌های قضایی شاهرود، گرمسار و میامی به ترتیب سید حسن میرکمالی، وحید محمدی و حسین فروتنی و روسای دادگاه‌های عمومی بخش بسطام و امیرآباد به ترتیب محمدرضا وقایعی و مهدی رجبی منصوب شدند. 

انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *