تحولات فلسطین|

یورش نظامیان صهیونیست به کرانه باختری/ چندین فلسطینی زخمی و بازداشت شدند

۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۳:۵۸
کد خبر: ۴۷۱۵۰۹۳
یورش نظامیان صهیونیست به کرانه باختری/ چندین فلسطینی زخمی و بازداشت شدند
در حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به چند محله در «جنین» شماری از فلسطینیان بر اثر اصابت گلوله زخمی شدند.

خبرگزاری میزان - در حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به چند محله در «جنین»، ۸ فلسطینی بر اثر اصابت گلوله زخمی شدند که حال یکی از آن‌ها وخیم است؛ ۲ فلسطینی دیگر نیز بازداشت شدند.

منابع محلی، می‎گویند که نظامیان ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی از چندین محور به شهر یورش بردند و تک تیراندازان در پشت‎بام تعدادی از ساختمان‌ها به ویژه در مجاورت بیمارستان دولتی «جنین» مستقر شدند.

به گفته این منابع، درگیری‌هایی شدید میان جوانان فلسطینی و نظامیان اشغالگر در مناطق مختلف شهر رخ داد که در جریان آن گلوله‌های جنگی به سوی فلسطینیان شلیک شد و در نتیجه ۸ تن از آن‌ها زخمی شدند که حال یکی از آنان وخیم است.

نظامیان اشغالگر ارتش رژیم صهیونیستی از انتقال زخمی‌ها توسط آمبولانس‌ها جلوگیری کردند.

 

 

همچنین رژیم صهیونیستی نیرو‌های کمکی بیشتری را به شهر «جنین» اعزام کرده و به چندین خانه یورش بردند.

گروهان‌های قدس ـ گردان جنین اعلام کرد که در جریان یورش بامداد امروز نظامیان اشغالگر صهیونیست به اردوگاه جنین، صهیونیست‌ها را هدف قرار داده است.

بازداشت فلسطینیان در کرانه باختری

دفتر اطلاع رسانی اسرا فلسطینی اعلام کرد که نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی در حملات به مناطقی در کرانه باختری دست به بازداشت گسترده فلسطینیان زدند. 

دفتر مذکور اشاره کرد که صهیونیست‌ها دست‎کم ۱۴ فلسطینی را بازداشت کردند که بخش عمده آنان در «جنین»، نابلس و رام الله بازداشت شده‌اند. 

منابع فلسطینی اعلام کردند که ۲ فلسطینی در نزدیکی روستای «المغیر» در شرق رام الله به ضرب گلوله نظامیان صهیونیستی زخمی شدند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *