مخلان نظم عمومی محله نواب قزوین با دستور قضایی دستگیر شدند

۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۲:۱۱
کد خبر: ۴۷۱۰۴۰۳
دسته بندی‌: قضایی ، حقوقی
مخلان نظم عمومی محله نواب قزوین با دستور قضایی دستگیر شدند
دادستان مرکز قزوین از دستگیری اراذل و اوباشی که در محله نواب شهر قزوین اقدام به بر هم زدن نظم عمومی و آسیب زدن به اموال مردم کرده بودند، خبر داد.

خبرگزاری میزان - حسین رجبی با اعلام خبر دستگیری اراذل اوباش نواب قزوین در کمتر از ۲۴ ساعت، اظهار کرد: در چند شب گذشته تعدادی از اراذل و اوباش با قدرت‌نمایی با سلاح سرد در یکی از محلات شهر قزوین نظم و آرامش عمومی را بر هم زده و به اموال مردم خسارت وارده کردند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین، اضافه کرد: این افراد با انگیزه انتقام جویی شخصی با پوشاندن صورت و تغییر در پلاک خودرو در محله نواب شهر قزوین با اخلال در نظم عمومی به بیش از ۱۴ خودرو خسارت وارده کرده و متواری شدند.

رجبی با بیان اینکه به محض اطلاع از موضوع، دستورات قضایی لازم برای پی گیری به پلیس صادر شد و با توجه به نارضایتی شهروندان در این خصوص، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت افزود: با تلاش ماموران نیروی انتظامی، در کمتر از ۲۴ ساعت این افراد شناسایی و به صورت غافلگیرانه دستگیر و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار مراجع انتظامی قرار گرفتند.

وی بیان کرد: ۱۱ نفر از اراذل و اوباش دخیل در این حادثه دستگیر شده و تعدادی سلاح سرد نیز در این عملیات کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه ۱۴ خودرو در این حادثه دچار خسارت شده است، گفت: تا کنون ۱۲ نفر جهت طرح شکایت در خصوص خسارت وارده به خودروی خود به کلانتری مراجعه کرده و اقدامات لازم نیز جهت شناسایی و دستگیری سایر متهمان ادامه دارد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین، همچنین تاکیدکرد: امنیت مردم خط قرمز دستگاه قضایی و انتظامی است و با افرادی که نظم و امنیت مردم را بر هم زده و به اموال عمومی آسیب وارد کنند، قاطع و بدون اغماض برخورد خواهیم کرد.

انتهای پیام/


برچسب ها: دادستانی دستگیری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *