تکذیب تصمیم‌گیری درباره عدم پرداخت معوقات رتبه بندی از سوی آموزش و پرورش

۰۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۳:۲۶
کد خبر: ۴۷۰۵۰۱۵
تکذیب تصمیم‌گیری درباره عدم پرداخت معوقات رتبه بندی از سوی آموزش و پرورش
 معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای، شایعات منتشر شده در فضای مجازی درباره اتخاذ تصمیم برای عدم پرداخت معوقات رتبه بندی را تکذیب کرد.

خبرگزاری میزان – معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، در اطلاعیه‌ای ضمن تکذیب تصمیم‌گیری درباره عدم پرداخت معوقات رتبه بندی، اعلام کرد: شایعات منتشر شده در فضای مجازی درباره اتخاذ تصمیم برای عدم پرداخت معوقات رتبه بندی به جد تکذیب می‌شود.

در متن تکذیبیه این نهاد آمده است: شایعات منتشر شده در فضای مجازی درباره اتخاد تصمیم برای عدم پرداخت معوقات رتبه بندی به جد تکذیب می‌شود.

همچنین، گزارش‌های خبری منتشر شده در فضای رسانه‌ای و خبری از سوی معاون وزیر، پیرامون میزان تخصیص و زمان پرداخت اعتبارات حق التدریس و اخباری پیرامون نبود اعتبارات خزانه داری نیز از سوی این معاونت تکذیب می‌شود.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: گفتنی است اخبار رسمی صرفا از درگاه رسمی وزارت آموزش و پرورش انتشار می‌یابد و بدیهی است جعل اخبار مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

گفتنی است، طی چند روز گذشته شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر عدم پرداخت معوقات رتبه بندی فرهنگیان منتشر شده که این اخبار توسط آموزش و پرورش تکذیب شد.

انتهای پیام/


برچسب ها: آموزش و پرورش

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha