سومین مرحله مزایده موتورسیکلت‌های توقیفی استان هرمزگان برگزار می‌شود

۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۴:۳۵
کد خبر: ۴۴۸۲۰۶۹
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از برگزاری سومین مرحله از مزایده هزاران موتورسیکلت توقیفی در پارکینگ‌های این استان خبر داد.

خبر گزاری میزان – مجتبی قهرمانی با اعلام خبر برگزاری سومین مرحله از مزایده موتورسیکلت‌های توقیفی در پارکینگ‌های استان هرمزگان، اظهارکرد: با توجه به تأکیدات رئیس قوه قضاییه مبنی بر لزوم صیانت از بیت‌المال و تعیین تکلیف فوری وسایل نقلیه موجود در پارکینگ های سراسر کشور، سومین مرحله از مزایده حضوری جهت فروش موتور سیکلت های توقیفی رسوبی در پارکینگ های استان برگزار خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، تصریح کرد: این مرحله از مزایده در خصوص موتورسیکلت های موجود در پارکینگ های «دریا و زرون شهر بندرعباس و پارکینگ سهیل شهر بستک» به صورت حراج حضوری انجام می شود و عموم مردم می توانند از «شنبه ۸ آبان ماه 1401» از طریق تماس با شماره (۰۷۶۳۳۴۶۸۸۲۰) و مراجعه به این 3 پارکینگ از جزئیات مزایده مطلع شده و از موتورسیکلت ها بازدید کنند.

وی همچنین با تأکید بر اینکه پس از طی مراحل قانونی در خصوص تعیین تکلیف تمامی موتورسیکلت های موضوع این مزایده حکم قطعی قضایی صادر شده است، تاکید کرد: به منظور برگزاری مزایده وسایل نقلیه توقیفی در پارکینگ های سراسر استان هرمزگان و جهت جلوگیری از تضییع حقوق مردم و بیت المال، کارگروهی متشکل از دستگاه های متولی تشکیل شده که نسبت به تنظیم شیوه نامه تعیین تکلیف موتور سیکلت های توقیفی اقدام کرده و بر روند برگزاری مزایده نظارت دارند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با اشاره به اینکه در 2 مرحله پیشین برگزار شده از این مزایده، حدود 2 هزار و 500 موتورسیکلت فروخته شده است، تأکید کرد: حراج موتورسیکلت های توقیفی در پارکینگ های استان تا فروش کامل همه آنها ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

رئیس کل دادگستری هرمزگان به مشکلات ۲ واحد تولیدی رسیدگی کرد

انتهای پیام/


برچسب ها: دادگستری مزایده

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha