مخالفت دموکرات‌ها با نامزدی بایدن برای انتخابات 2024

۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳:۲۴
کد خبر: ۴۴۵۵۷۵۱
دسته بندی‌: بین‌الملل- جهان ، عمومی
یک نظرسنجی نشان می‎دهد تنها 35 درصد از دموکرات‌ها و مستقل‌های متمایل به حزب دموکرات از جو بایدن برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 حمایت می‌کنند.

خبرگزاری میزان - در حالی که حزب دموکرات در انتخابات میان دوره‌ای آمریکا با مشکل مواجه است، مدیریت اقتصادی «جو بایدن»، رئیس جمهور آمریکا زیر آتش انتقادها قرار گرفته و میزان مقبولیتش از نظر کاری به زیر 40 درصد رسیده است.

به گزارش «ای‌بی‌سی نیوز»، بیشتر دموکرات‌ها در آخرین نظرسنجی «ای‌بی‌سی نیوز-واشنگتن پست» می‌گویند که شخصی دیگر از این حزب باید جایگزین بایدن به عنوان نامزد ریاست جمهوری در سال 2024 شود.

بر اساس آمارها، تنها 35 درصد از دموکرات‌ها و مستقل‌های متمایل به حزب دموکرات از بایدن برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 حمایت می‌کنند.

56 درصد این افراد نیز خواستار جایگزینی فردی دیگر برای نامزدی حزبشان در انتخابات 2024 هستند.

به طور خاص در مورد اقتصاد، با تورم نزدیک به بالاترین حد در 40 سال اخیر، مقبولیت او تنها 36 درصد است، در حالی که 57 درصد مقبولیت او را زیر سوال برده‌اند.

همچنین 74 درصد افرادی که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند می‌گویند که اقتصاد آمریکا در وضعیت بدی قرار دارد؛ این میزان در اولین بهار پس از روی کار آمدن بایدن 58 درصد بود.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *