رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

رئیس کل دادگستری استان ایلام با 83 نفر از مراجعان دستگاه قضایی ملاقات کرد

14:51 - 10 مرداد 1401
کد خبر: ۴۳۸۲۱۹۵
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری ایلام با 83 نفر از مراجعین به دادگستری استان دیدار و ضمن بررسی درخواست های آنان، حسب مورد دستورات مقتضی را صادر کرد.

خبرگزاری میزان - عمران علی‌محمدی با 83 نفر از مراجعان به دادگستری استان دیدار و ضمن بررسی درخواست های آنان، حسب مورد دستورات مقتضی را صادر کرد.

وی، در حاشیه این دیدار، در خصوص کرامت محوری و تکریم ارباب رجوع و برگزاری دیدارهای مردمی اظهار کرد: ریاست قوه قضاییه و سایر مسئولان عالی دستگاه قضایی با حساسیت ویژه ای موضوع تکریم و حفظ احترام ارباب رجوع را پیگیری کرده و خواستار توجه هر چه بیش تر به این موضوع از سوی رؤسای دادگستری ها، سرپرستان مجتمع های قضایی، قضات و کارمندان دستگاه قضایی هستند.

علی محمدی کرامت محوری، تکریم ارباب رجوع و برخورد اخلاق مدارانه با مراجعین را از مهم ترین برنامه ها و سیاست های دادگستری استان در سال جاری خواند و اضافه کرد: دیدارهای مردمی رئیس کل دادگستری استان، معاونان قضایی و رؤسای دادگستری کلیه حوزه های قضایی استان در راستای همین سیاست به صورت منظم برگزار می شود.

رئیس کل دادگستری استان ایلام خاطرنشان کرد: ارتباط مستقیم و بی‌واسطه با مردم سبب اطلاع و نظارت مسئولان از فرآیند انجام امور، اطلاع از نواقص و کاستی های موجود و تلاش در جهت رفع آن ها می شود و بر همین ‌اساس ملاقات‌های مردمی به صورت جدی در دستور کار مسئولین قضایی استان قرار دارد.

گفتنی است دیدارهای مردمی رئیس کل دادگستری ایلام و سایر مسئولان قضایی استان مطابق برنامه و به صورت منظم برگزار می شود.

مراجعین گرامی می‌توانند جهت ملاقات با رئیس کل دادگستری استان و معاونان قضایی به وب سایت دادگستری استان ایلام به نشانی https://dadgostari-il.eadl.ir/ مراجعه و از طریق منو سامانه نوبت دهی اقدام به ثبت نام کنند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *