نهنگ آبی اولین قربانی اش را در اصفهان گرفت/ یک دانش آموز دختر مجروح شد

۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳:۲۲
کد خبر: ۳۵۹۹۴۷
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: بازی نهنگ آبی اولین قربانی اش را در شهر اصفهان گرفت.

نهنگ آبی اولین قربانی اش را در اصفهان گرفت/ یک دانش آموز دختر مجروح شدبه گزارش گروه جامعه ،سردار مهدی معصوم بیگی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سقوط دو دختر نوجوان از پل روگذر در شهر اصفهان، تیم فوریت‌های پلیسی بلافاصله به محل اعزام شد.
وی افزود: متاسفانه در اثر این حادثه یکی از دختران که ۱۵ ساله بود در دم فوت کرد و دیگری که ۱۶ ساله بود به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان هم چنین تصریح کرد: بر اساس گزارش‌های موجود حال دانش آموز مجروح نیز وخیم اعلام شده است.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: این دو نوجوان قبل از پرت کردن خود توسط یک دستگاه ضبط صوت، با خانواده خود خداحافظی کرده و علت این کار را انجام بازی آنلاین نهنگ آبی در فضای مجازی اعلام کرده اند.

سردار معصوم بیگی با اشاره به اینکه نوجوان مجروح شده نیز بیان داشته که تحت تاثیر بازی دست به این اقدام زده است، خاطر نشان کرد: پلیس در خصوص بازی نهنگ آبی هشدار‌هایی داده بود؛ این بازی در کشور‌های مختلف قربانی گرفته و تاثیر بسیاری بر ذهن دارد و افراد را وادار به رفتار‌های پرخطری همچون خودزنی و خودکشی می‌کند.

وی تاکید کرد: پدر و مادر‌ها باید همواره بر رفتار فرزندان خود نظارت داشته باشند و این را بدانند که فضای مجازی در برخی مواقع از فضای واقعی خطرناک‌تر است.

انتهای پیام/ 

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha