24 دلیل رئیس بسیج برای اثبات خيانت و وحشی گری آمريكا

10:38 - 27 مهر 1394
کد خبر: ۸۹۲۲۵
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
خبرگزاری میزان-رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر بخواهيم جنايت‌هايی را كه امريكا همين امروز عليه ملت ما روا می دارد بر شماريم مثنوی هفتاد من كاغذ می شود.
24 دلیل رئیس بسیج برای اثبات خيانت و وحشي‌گري آمريكا

به گزارش گروه سیاسی میزان، سردار سرتیپ بسیجی محمد‌رضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین عصر دیروز در گفت‌وگو با بسیجیانی از سراسر كشور كه در تالار گفت‌وگوی شباب (شبكه اطلاع رسانی بسیج) حاضر بودند در پاسخ به این سؤال «با امریكا چه باید كرد؟ معامله، مذاكره، مبارزه، مصافحه یا. . . . ؟ كدام یك به نفع دنیا و آخرت ملت ایران خواهد بود؟» كه از سوی مخاطبان طرح شد، با طرح 24 مورد از جنایت‌های امریكا پاسخ داد.

سردار نقدی پس از آوردن شاهد مثال‌هایی از امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری درباره ضرورت مبارزه با استكبار و ممنوعیت مذاكره با امریكا گفت: چون برای افراد ضعیف الایمان شاید حرف ولایت حجت نباشد باید استدلال‌هایی عوام پسندانه‌تر مطرح كنیم. آنها می‌گویند جنایات امریكا مربوط به گذشته است و امروز امریكا عوض شده و دست دوستی به سوی ما دراز كرده است ما هم باید همان طور كه اسلام دستور داده اگر دشمن طلب صلح كرد و رفتار صلح آمیز داشت با او باید صلح كنیم در مقابل این ادعا لازم است به این سؤال پاسخ دهیم كه آیا امریكا واقعا طالب صلح است و تصمیم گرفته در رفتار خود با ما تجدیدنظر كند یا نه ؟ اگر برای ما احراز شد كه ماهیت امریكا عوض شده و واقعا همانطور كه در ادعاها و بیانیه‌ها می‌گوید طالب صلح است ما هم به طرفداران صلح با امریكا می‌پیوندیم اما اگر برای آنها روشن شد كه امریكا در صلح طلبی خود دروغگوست و كماكان با همه قوا در حال جنگ با ماست آنهایی كه دم از صلح با امریكا می‌زنند اگر خون ایرانی در رگ‌های خودشان دارند باید لباس مبارزه با امریكا را به تن كنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: با بررسی كارنامه امروز امریكا و توجه به اقداماتی كه به‌صورت علنی علیه امنیت و استقلال ملت ایران انجام می‌دهد، می‌توان پاسخ روشنی به این سؤال داد:

1
ـ حمایت و هدایت گروهك منافقین؛ منافقین درگذشته مرتكب جنایت‌های بسیاری علیه ملت ایران شدند و همچنان از هر فرصتی برای جنایت استفاده می‌كنند. امروز نیز این گروه تروریستی خواهان براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است. امریكا حامی اصلی این گروهك تروریستی است. اگر هدایت و حمایت امریكا نباشد منافقین یك گروهك متفرق و پراكنده در بیش از 20 كشور جهان خواهند بود؛ درحالی‌كه امروز امریكا تنها مانع اخراج آنها از عراق است با وجود راهپیمایی‌های دهها هزار نفره مردم عراق كه خواهان اخراج منافقین از كشورشان شده‌اند با وجود مصوبه مجلس عراق در مورد لزوم اخراج منافقین از عراق، با وجود مصوبه دولت عراق و بیانیه‌های مكرر مبنی بر اخراج منافقین از عراق، تنها و تنها این امریكاست كه از منافقین حمایت می‌كند آنها را دریكی از پادگان‌های نظامی خود در عراق به‌نام پادگان لیبرتی پناه داده است.

2
ـ‌ راه‌اندازی داعش، حمایت و هدایت از این گروه تروریستی بر اساس اعترافات وزیر امور خارجه سابق امریكا هیلاری كلینتون و اسناد معتبر در خصوص نقش امریكا در ایجاد، توسعه و قدرت گرفتن گروه‌های تكفیری. نقش امریكا در آموزش و تربیت ابوبكر بغدادی رئیس داعش و... كه كماكان ادامه دارد.

3
ـ حمایت و هدایت گروه‌های سلطنت‌طلب‌برانداز؛ این گروه‌ها در طول دوران انقلاب مرتكب جنایت‌های متعددی شده‌اند؛ امروز امریكا مأمن اصلی و محل استقرار این گروه است، همچنین امریكا با در اختیار گذاشتن رسانه‌های متعدد و سایت‌های اینترنتی و حمایت‌های مالی گسترده و واسطه‌گری ارتباطات گسترده بین‌المللی از این گروه‌ها پشتیبانی می‌كند، این حمایت‌ها كماكان ادامه دارد.

4
ـ حمایت از جریان وهابیت و گروه‌های تروریستی وهابی تندرو در شرق كشور؛ گروه‌هایی مثل جیش العدل و جندالله در جنوب شرق ایران و القاعده و طالبان در عربستان، پاكستان، عراق و افغانستان و...؛ اعترافات صریح عبدالمالك ریگی به داشتن ارتباط و وجود حمایت‌های مستقیم امریكا در جنایت‌های این گروه در ایران و بیان جنایت‌های این گروه‌ها در ایران كه كماكان ادامه دارد.

5
ـ‌ حمایت و هدایت جریان‌های تجزیه طلب قومی و مذهبی در ایران؛ مثل گروه‌های تروریستی كومله، دموكرات، پژاك و پ ك ك در غرب و شمال غرب كشور و خلق عرب در خوزستان كه همین دیروز شاهد جنایت آنان در حمله به عزاداران یك هیئت در دزفول بودیم كه دونفر از عزیزانمان در آن به شهادت رسیدند.

6
ـ حمایت و پشتیبانی از سایت‌ها و شبكه‌های برانداز و معاند و ضد انقلاب توسط امریكا؛ از جمله سایت‌های فاسد، سایت‌های فتنه‌گر، شبكه‌های ماهواره‌ای معاند از جمله شبكه‌های تفرقه‌افكن شیعه انگلیسی و سنی امریكایی كه غالبا در امریكا و انگلستان استقرار دارند.

7
ـ حمایت از غارتگران بیت‌المال و دزدان اموال ملت ایران و پناه دادن به آنها و اموال دزدیده شده در خاك امریكا از جمله استقرار و حفاظت از خاندان فاسد پهلوی، بختیار، خاوری و صدها مفسد اقتصادی دیگر كه كماكان ادامه دارد.

8
ـ حمایت از شكنجه‌گران ساواك در امریكا؛ مثل پرویز ثابتی و... كه كماكان تحت حمایت پلیس امریكا در خاك آن كشور حفاظت می‌شوند.

9
ـ افزایش شدید تولید و توزیع مواد مخدر از افغانستان و توزیع ارزان قیمت آن در ایران پس از استقرار ارتش امریكا در افغانستان كه تولید تریاك و حشیش در زمان اشغال افغانستان توسط امریكایی‌ها چندین برابر شده است و با قیمتی ارزان‌تر از بقیه دنیا به داخل ایران می‌فرستند.

10
ـ جاسوسی مستمر از ایران در مقاطع مختلف؛ شنود تلفن‌های رؤسای جمهور ایران و اذعان سیا به این جاسوسی؛ جاسوسان امریكایی كه در ایران دستگیر شده‌اند، مثل جیسون رضاییان و...

11
ـ تجاوزات هوایی مكرر هواپیماهای جاسوسی و پهپاد‌های امریكایی به حریم ایران؛ پهپاد‌های جاسوسی امریكا كه در ایران سرنگون شده‌اند مثل اسكن ایگل و آر كیو 170 و. . . كه كماكان روزانه ادامه دارد و تاكنون موجب سرنگونی و غنیمت گرفته شدن دهها فروند پهپاد امریكایی در ایران شده است.

12
ـ حضور مستمر ناوهای جنگی امریكایی در خلیج فارس و در مرزهای آبی ایران و پرواز مستمر هواپیماهای جنگی و جاسوسی امریكا مماس با خط مرزی ایران.

13
ـ تحریم‌های مختلف به بهانه‌های مختلف توسط امریكا علیه ایران اعمال شده و همچنان با شدت و حدت علیه مردم ایران با سختگیرانه‌ترین روش‌ها این تحریم‌ها لحاظ می‌شود.

14
ـ ایجاد محدودیت‌های علمی و دستگیری دانشمندان ایرانی در امریكا كه هنوز در زندان‌های امریكا هستند.

15
ـ بلوكه كردن اموال ایران از زمان سقوط شاه تا امروز. با وجود قرارداد الجزایر كه امریكا رسما متعهد شد در قبال آزادی گروگان‌های امریكایی، اموال ایران را آزاد كند كه ما گروگان‌ها را در همان سال 59 آزاد كردیم ولی امریكا به تعهدش عمل نكرد و این اموال همچنان در اختیار امریكاست.

16
ـ تدوین و تصویب قطعنامه‌های متعدد بین‌المللی علیه ایران با شدید‌ترین لحن مثل قطعنامه‌های حقوق بشری، هسته‌ای كه همین هفته گذشته ادعای جدید نقض عهدنامه با آزمایش موشكی ما از سوی امریكا مطرح شد.

17
ـ امریكا حامی اصلی و متحد اسرائیل دشمن درجه یك جمهوری اسلامی ایران كه درصدد براندازی نظام جمهوری اسلامی است و این حمایت‌ها از رژیم كودك‌كش اسرائیل كه در همین هفته بیش از 50 فلسطینی را به شهادت رسانده، كماكان ادامه دارد.

18
ـ تلاش‌های ضد دینی و حمایت و هدایت فعالیت‌های ضددینی و موهن به اعتقادات اسلامی در امریكا، مثل حمایت از سلمان رشدی و كشیش هتاك تری جونز و مراسم نفرت‌انگیز آتش زدن قرآن در امریكا، حمایت از انتشار كاریكاتورهای موهن به پیامبر اسلام كه كماكان ادامه دارد و همین هفته گذشته شاهد سخنرانی سلمان رشدی در نمایشگاه بین‌المللی كتاب فرانكفورت بودیم.

19
ـ حمایت از فتنه‌گران و كمك مالی به آنان در جریان فتنه 88 و 78 كه كماكان حمایت‌های قوی رسانه‌های امریكایی از فتنه‌گران با شدت تمام و هر روز ادامه دارد.

20
ـ دزدی نخبگان علمی و محققین برتر ایرانی با ترفند‌های مختلف از جمله تطمیع و تهدید و... كه به‌طور روزمره جریان دارد.

21
ـ ایجاد و هدایت جنگ روانی شدید و بی‌وقفه و دروغ‌پراكنی روزمره علیه ایران كه در شبكه‌های رسمی امریكایی مثل فاكس‌نیوز و وی‌اُ‌ای و غیره هر روز تكرار می‌شود.

22
ـ تلاش و صرف هزینه‌های هنگفت برای ترویج فساد و انحراف در كشور؛ راه‌اندازی صدها شبكه‌ ماهواره‌ای فاسد و صدها هزار شبكه مستهجن اینترنتی و سایت‌های فاسد برای به فساد و تباهی كشیدن ملت ایران.

23
ـ تصویب بودجه‌های رسمی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی و كمك به براندازان جمهوری اسلامی در كنگره امریكا.

24
ـ مصوبه مجلس نمایندگان امریكا در مهرماه سال جاری كه دولت امریكا را مكلف كرده است كه قبل از هر‌گونه لغو تحریم‌های علیه ایران می‌باید 46 میلیارد دلار از اموال ایران در بانك‌های بین‌المللی را به عنوان غرامت كشته‌گان امریكا در جنگ با مردم لبنان در 34 سال پیش به نفع امریكا مصادره كنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان افزود: اگر بخواهیم جنایت‌هایی را كه امریكا همین امروز علیه ملت ما روا می‌دارد برشماریم مثنوی هفتاد من كاغذ می‌شود. امریكا همان امریكای جنایتكار است، همان شیطان است، ادعای دوستی و دراز كردن دست برای صلح دروغ است، اگر كسی صادق است و این ادعای دروغ را باور كرده، همین 24 مورد فوق و حتی یكی از اینها كافی است كه به یقین برسد امریكا كماكان جنایتكار، خائن و وحشی است مگر اینكه كسی صادق نباشد و حقوق‌بگیر امریكا برای بزك كردن چهره او باشد كه این خود به‌خواب‌زدگان را به صدنهیب نمی‌شود بیدار كرد. با چنین موجود پلیدی، هیچ راهی نیست، نه مذاكره، نه معامله، نه مراوده. فقط و فقط راه همان است كه امام خمینی فرمودند و امام خامنه‌ای تأكید فرمودند: با امریكا فقط مبارزه تا آخرین نفس و تا آخرین قطره خون. مردم ایران، پاسخ این ظلم‌ها را خواهد داد و دوران پس از برجام، دوران مبارزه نهایی ما برای سقوط استكبار امریكایی و رهایی بشر از این ظالمان دیو‌صفت است. این عزم ملت ما را همه دنیا روز 13 آبان به نظاره خواهند نشست.

انتهای پیام/
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *