انتخابات باشکوه پایه های امنیت ملی کشور را تقویت می کند

15:48 - 26 مهر 1394
کد خبر: ۸۹۰۲۵
دسته بندی: سیاست ، عمومی
خبرگزاری میزان- وزیر کشور گفت : دانشگاه مرکز جوشش افکار ، نشاط و پویائی سیاسی است و در فرایند برگزاری انتخابات، همکاری مثبت و مناسبی بین دانشگاه ها و گروه های سیاسی ایجاد شده است.
به گزارش گروه سیاسی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، رحمانی فضلی وزیرکشور در اجلاس سراسری رؤسای دانشگاه ها ، مراکز آموزش عالی ، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فن آوری که صبح امروز در پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران برگزار شد، موقعیت علمی کشور در منطقه را عالی توصیف کرد و اظهار داشت: کشور در همه ابعاد در موضعی مقتدارنه و موفق قرار دارد و نقش مؤثر در تحولات منطقه ای و جهانی ایفا می کند .
 
وزیر کشور با تاکید بر تقویت اقتدارداخلی و قدرت ملی کشور گفت : اتحاد و انسجام در داخل کشور محور اصلی اقتدار داخلی است و کشور ما در بهترین وضعیت امنیتی در منطقه قرار دارد .
 
رحمانی فضلی با مثبت ارزیابی کردن مجموعه اقدامات سیاسی کشور در سال برگزاری انتخابات افزود: انتخابات باشکوه، پایه های اقدامات سیاسی کشور را تقویت می کند و باید فضای سیاسی کشور را به گونه ای مطلوب مدیریت کنیم تا بتوانیم انتخاباتی باشکوه را رقم بزنیم .
 
وزیر کشور بر تعامل و همکاری استانداری ها با دانشگاه ها و مراکز علمی کشور تأکید کرد و گفت : سیاست دولت تدبیر و امید توسعه محور است و امنیت پایدار و نشاط سیاسی در گرو دستیابی به توسعه همه جانبه در همه امور است .
 
رحمانی فضلی بر اجرای عملی اقتصاد مقاومتی با محوریت مردم و تکیه بر توانمندی های داخلی تأکید کرد و گفت : این مهم با ورود هدفمند بخش خصوصی ، بهره گیری از ظرفیت های داخلی و رونق صادرات محقق خواهد شد .
 
وی در پایان بیان داشت: دولت در بخش اقتصاد مقاومتی، مصمم است تا این موضوع را با جدیت پیگیری کند و مشارکت مردمی از محورهای مهم پیشبرد آن محسوب می گردد .


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *