شیخ علی سلمان: همواره باید ندای "هیهات منا الذله" سردهیم

0:45 - 25 مهر 1394
کد خبر: ۸۸۱۵۹
خبرگزاری میزان- دبیرکل جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین که در زندان سران وابسته به عربستان بسر می برد گفت: ما همواره باید ندای "هیهات منا الذله" سرور و سالار شهیدان حسین بن علی (ع) را درون خود زنده نگه داریم و سر دهیم.
به گزارش سرویس بین الملل گزارش پایگاه خبری شبکه العالم حاکی است، شیخ علی سلمان در پیام خود که در صفحه جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین در توییتر منتشر شد، گفت: ما باید همواره ندای "هیهات منا الذله" سرور و سالار شهیدان حسین بن علی (ع) را درون خود زنده نگه داریم.

وی خطاب به ملت بحرین افزود: عزیزان، ما باید وحدت موضع و کلمه خود را حفظ و صفوف خویش را فشرده تر کنیم و از هرآنچه که به آرمان مقدس عاشورا لطمه می زند، دوری گزینیم.

شیخ علی سلمان تاکید کرد: ما در ماه محرم باید همچنان مجالس عزاداری حسینی را پر شور نگه داریم زیرا این مراسم، پشتوانه واقعی ما بشمار می رود.

وی خاطرنشان کرد: پیام امام حسین (ع)، ترسیم گر خط مشی ما در زندگی و روشنگر راه ما است. قهرمانان و رهبران اسلام در طول تاریخ، پرورش یافته مکتب امام حسین (ع) هستند.

دبیرکل جمعیت وفاق بحرین تصریح کرد: ما از عاشورا درس صبر، ایستادگی، شجاعت و رادمردی و تسلیم نشدن در برابر ستم و ستمکاران را فرامی گیریم.

وی گفت: مکتب محرم و عاشورا یادآور تمامی ارزشهای انسانی و اخلاقی و پایه و اساس محبت و صلح است.

شیخ علی سلمان تصریح کرد: ای ملت بزرگ بحرین، خداوند به همین مناسبت به شما اجر جزیل عطا فرماید و شما را از کسانی قرار دهد که در این فاجعه با رسول خدا (ص) و اهل بیت مطهرش ابراز همدردی و مواسات می کنید.

وی گفت: " من به مناسبت شهادت سبط پیامبر (ص) اباعبدالله الحسین (ع) به امت مسلمان تسلیت و تعزیت عرض می کنم.
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *