فیلم اسرارآمیز «جانی دپ» جمعه اکران می‌شود

15:00 - 20 فروردين 1401
کد خبر: ۸۰۶۸۹۵
فیلم «جانوران شگفت‌انگیز: اسرار دامبلدور» به کارگردانی دیوید ییتس از فیلمنامه‌ای نوشتهٔ جی.کی. رولینگ و استیو کلاوز و داستانی از جی.کی. رولینگ از ۱۵ آوریل ۲۰۲۲ اکران بین المللی خود در سینما‌های هالیوود را آغاز خواهد کرد.

- فیلم «جانوران شگفت‌انگیز: اسرار دامبلدور» به کارگردانی دیوید ییتس از فیلمنامه‌ای نوشتهٔ جی.کی. رولینگ و استیو کلاوز و داستانی از جی.کی. رولینگ از ۱۵ آوریل ۲۰۲۲ اکران بین المللی خود در سینما‌های هالیوود را آغاز خواهد کرد.

این فیلم محصول مشترک آمریکا و بریتانیا است و دنباله جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد (۲۰۱۸) است. این فیلم سومین قسمت از مجموعه فیلم‌های دنیای جادوگری و در کل یازدهمین فرنچایز در مجموعه دنیای جادوگری محسوب می‌شود.

در فیلم بازیگرانی نظیر ادی ردمین، کاترین واترستون، دن فوگلر، آلیسون سودول، ازرا میلر، کلوم ترنر،مس میکلسن، جسیکا ویلیامز و جود لا به ایفای نقش می‌پردازند. فیلم جانوران شگفت‌انگیز: اسرار دامبلدور قرار است در تاریخ ۱۵ آوریل ۲۰۲۲ توسط برادران وارنر پیکچرز منتشر شود. فیلم‌برداری رسمی فیلم قرار بود از اوایل سال ۲۰۲۰ آغاز شود.

در ۱۶ مارس ۲۰۲۰، روزی که قرار بود فیلم‌برداری آغاز شود، بیماری دنیاگیری کروناویروس باعث شد تا برادران وارنر پیکچرز تولید فیلم را به تعویق بیندازد. فیلم‌برداری به‌طور رسمی در سپتامبر ۲۰۲۰ آغاز شد و تاریخ اکران آن ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱ اعلام شد. با این حال، پس از جدایی جانی دپ از نقش گلرت گریندل والد، اکران فیلم به سال ۲۰۲۲ برگردانده شد.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: چندین سال پس از وقایع فیلم دوم، داستان تا حدودی در ریودوژانیروی برزیل و بخشی دیگر در برلینِ آلمان رخ می دهد و منجر به دخالت جادوگران و جهان جادویی در جنگ جهانی دوم می شود.با قدرت گرفتن گریندل والد ، آلبوس دامبلدور نیوت اسکمندر و دوستانش را به مأموریتی می فرستد که منجر به درگیری با ارتش گریندل والد می شود و دامبلدور را به فکر وا می دارد که تا چه مدت میتواند به دور از جنگ و در حاشیه بماند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *