پدافند هوایی با تجهیزات و تسلیحات بومی امنیت پایدار مرز‌های کشور را متضمن کرده است

۲۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۷:۱۰
کد خبر: ۷۹۶۷۸۳
دسته بندی‌: سیاست ، دفاعی و مقاومت
معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش، گفت: پدافند هوایی ارتش با بکارگیری تجهیزات و تسلیحات بومی امنیت پایدار مرز‌ها و نیز تردد‌های هوایی آسمان کشورمان را تضمین کرده است.
- بنا بر اعلام روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ سپهری راد معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش، صبح امروز در جمع کارکنان مرکز کنترل و فرماندهی این نیرو ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت علی (ع) گفت: صیانت و پالایش آسمان امن ایران لحظه‌ای توقف ندارد و افسران متخصص و ایثارگر مراکز فرماندهی و کنترل پدافند در طول شبانه روز بصورت مستمر مشغول رصد و پایش تمامی تحرکات هستند.

وی افزود: تعلل و هرگونه غفلت در کنترل مرز‌های هوایی کشورمان راه را برای ایجاد هرگونه رخنه، نفوذ، جاسوسی و خرابکاری بیگانگان باز خواهد گذاشت و قطعا امنیت و آرامش مردم دچار اختلال خواهد شد.

امیرسرتیپ سپهری راد، خاطرنشان کرد: پدافند هوایی ارتش با بکارگیری تجهیزات و تسلیحات بومی امنیت پایدار مرز‌ها و نیز تردد‌های هوایی آسمان کشورمان را متضمن و بیمه کرده است.

معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش اظهار داشت: رونمایی و عملیاتی شدن دستاورد‌های بومی که طراحی و ساخته شده به دست همین جوانان بی ادعا، سخت کوش و انقلابی مملکت است هر روز حرکتی رو به جلو و موفق را طی می‌کند.

وی با تاکید بر فرمایش فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی) که فرمودند پدافند هوایی مدافع آبرو و حیثیت نظام و مهمترین رکن دفاعی کشور است، تصریح کرد: مجموعه پدافند هوایی ارتش با تبعیت همیشگی از فرمایشات و تدابیر دلسوزانه و هوشمندانه رهبری بحمدلله هیچگاه نخواهد گذاشت که آسودگی مردم عزیزمان دچار اختلال شود بلکه این اقتدار دفاعی و قدرت بازدارندگی ترسی بر اندام دشمنان خواهد بود.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *