گرشاسبی: فولاد را مثل یک تیم جنگ زده تحویل گرفتم/ شروط مظاهری شأن باشگاه را زیر سوال می‌برُد

۱۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱:۵۹
کد خبر: ۷۹۴۸۱۵
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
در شرایطی که فولاد سه بازیکن خارجی دارد، حمیدرضا گرشاسبی از درخواست نکونام برای یکی دو خرید خارجی برای لیگ قهرمانان می‌گوید.

- بر اساس گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل فولاد که پس از پشت سر گذاشتن محرومیت نقل و انتقالاتی، حضور پررنگی در نقل و انتقالات داشته، می‌گوید که فولاد برای خرید دو بازیکن خارجی جدید مذاکره خواهد کرد تا به این ترتیب پس از شیمبا، کولیبالی و پاتوسی، تعداد خارجی‌های این تیم افزایش پیدا کند.

این در حالی است که در لیگ ایران امکان استفاده از ۳+۱ خارجی وجود دارد و در صورتی که خرید این بازیکنان نهایی شود، یک یا دو بازیکن فقط امکان حضور در لیگ قهرمانان را خواهند داشت.

مشروح اظهارات گرشاسبی را می‌خوانید:

*به فولاد تعهد دارم و فولادی هستم

قطعا بحث حرفه‌ای گری و فوتبال حرفه‌ای است و من همیشه چه وقتی در پرسپولیس بودم و چه در پیکان یا در حال حاضر که در فولاد هستم همه حرف ما در صحبت با بچه‌ها این است که با تمام وجود وارد زمین شوید و چنانچه با تمام وجود بازی کنید قطعا بازی خوبی از آب در می‌آید و نتیجه هم همراه آن خواهد بود. من الان به باشگاه فولاد تعهد دارم و فولادی هستم و به بچه‌ها گفتیم یک مبارزه فیرپلی و جوانمردانه ارائه بدهند.

*فولاد را در حال فروپاشی تحویل گرفتم

به جرات می‌گویم که تیمی که من تحویل گرفتم مثل یک تیم جنگ زده بود به دلیل اینکه حدود ۴۰ درصد از ترکیب اصلی تیم جدا شده بودند و همه می‌دانند که ۴ بازیکن اصلی که ۲ تا از آن‌ها ملی پوش بودند جدا شدند و پنجره هم بسته بود و نتوانسته بودند یارگیری کنند و بعد ما رسیدیم. وقتی رسیدم دیدم که اکثر بازیکنان در حال رفتن هستند. شیمبا و صالح حردانی با استقلال تمام کرده بودند به هر شکلی که ممکن بود با پیگیری و رایزنی این دو بازیکن را حفظ کردیم. تیم فولاد خوزستان در حال فروپاشی بود. نمی‌خواهم بگویم من به تنهایی همه کار را کردم؛ با کمک همه دوستان و ارتباطاتی که بود، همه کوپن‌های ورزشی ام را هزینه کردم تا توانستیم این بازیکنان را حفظ کنیم.

*در صدد جبران نتایج نیم فصل اول هستیم

خوشبختانه تیم بازی هایش را در لیگ برتر شروع کرد و فقط ما نتوانستیم که مجددا جواد نکونام و تیمش را به کار گیری کنیم که بعد از چهار بازی که نتایج آن هم دلچسب نبود و هواداران نگران بودند و مدیران شرکت فولاد هم با توجه به هزینه‌هایی که کرده بودند نگران بودند ما مجددا دست به تغییر زدیم و دوباره آقای نکونام به پیکره باشگاه برگشت، ولی تا این تیم شکل بگیرد زمانبر است و می‌دانیم که در نیم فصل اول با توجه به شان و جایگاه باشگاه فولاد، نتایج قابل قبولی کسب نکردیم، ولی الان در صدد جبران آن هستیم و کادرفنی درخواست‌هایی داشتند.

*دو بازیکن خارجی اضافه می‌کنیم

در نیم فصل یارگیری و اضافه کردن بازیکن جدید به پیکره تیم سخت است. تقریبا به بیش از ۸۵ درصد خواسته کادرفنی را تحقق بخشیدیم و قطعا برای لیگ قهرمانان آسیا، آقای نکونام و کادرشان دنبال آن هستند که یک یا دو بازیکن خارجی دیگر به تیم اضافه کنند. اگر اسامی را به ما بدهند پیگیر می‌شویم که برای لیگ قهرمانان آسیا به ما اضافه شوند.

*نیت ما این است که بازیکن دلی به تیم بپیوندد

ما با هماهنگی با باشگاه استقلال با مظاهری مذاکره کردیم و او فرم اصلی را امضا کرد و انگشت زد و بعد از یک روز یا دو روز دو شروطی را مطرح کرد که بخاطر حفظ مسائل محرمانه و اینکه او هم به یک باشگاه دیگر پیوسته مسائل را ذکر نمی‌کنیم. ما با کادرفنی صحبت کردیم و شروط وی را گفتیم و این پیشنهاد مورد قبول واقع نشد. مباحثی بود که دیدیم شأن خودشان و باشگاه رعایت نمی‌شود. نیت ما این است که بازیکن دلی به تیم بپیوندد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *