عدم تغییر میزان تعرفه‌های پستی نمایشگاه مجازی کتاب

19:14 - 03 November 1400
کد خبر: ۷۹۱۴۶۴
ستاد برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد تغییری در میزان و مبلغ تعرفه‌های پستی برای ارسال کتاب از سوی ناشران صورت نگرفته است.

- ستاد خبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، ستاد برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران درباره تعرفه‌های پستی ارسال کتاب از سوی ناشران به خریداران کتاب اطلاعیه‌ای صادر و اعلام کرد تغییری در میزان و مبلغ تعرفه‌های پستی برای ارسال کتاب از سوی ناشران صورت نگرفته است.

مشروح متن این‌اطلاعیه به این‌ترتیب است:

بدین‌وسیله به اطلاع تمامی ناشران شرکت‌کننده در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران می‌رساند؛ حسب اطلاع‌رسانی‌های قبلی، تعرفه‌های پستی برای ارسال کتاب به خریداران به شرح ذیل بوده و تغییری در میزان و مبلغ تعرفه‌ها صورت نگرفته است:

خدمات سرویس سفارشی در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با کیفیت سرویس پیشتاز پستی ارائه خواهد شد.

حمل‌ونقل پستی بسته‌های با قیمت فاکتور کمتر از ۵۰ هزار تومان (پانصد هزار ریال) رایگان است.

هزینه حمل بسته‌های تا وزن دو کیلوگرم، مبلغ هفت هزار تومان (هفتاد هزار ریال) تعیین‌شده است.

کرایه پستی بسته‌های با وزن بیش از دو کیلوگرم مشمول تخفیف ۱۰ درصدی خواهد بود.

تأکید می‌شود؛ ارسال کتاب برای مخاطبان این نمایشگاه به سراسر کشور رایگان بوده و دریافت هر نوع هزینه از خریداران با عناوین مختلف طبق آیین‌نامه اجرایی نمایشگاه تخلف محسوب می‌شود.

خریداران دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران نیز در صورت مشاهده تخلفات می‌توانند از طریق تماس با مرکز پاسخگویی و سایر مسیر‌های ارتباطی اعلام‌شده با ستاد نمایشگاه در میان گذاشته و پیگیری کنند.

همچنین ناشرانی که فرمول‌های اعلامی محاسبات هزینه پستی در پنل آن‌ها با مشکل مواجه است، می‌توانند با مرکز پاسخگویی تماس گرفته و مشکل خود را اعلام کنند.

شماره تماس مرکز پاسخگویی که در این‌اطلاعیه عنوان شده، از این‌قرار است: ۹۱۰۰۹۸۹۸-۰۲۱ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *