عیادت ملی‌پوشان کشتی از جانبازان دفاع مقدس

۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴:۵۷
کد خبر: ۷۹۱۳۵۴
ملی‌پوشان آزادکار و کادر فنی کشتی فرنگی به عیادت جانبازان در آسایشگاه ثارالله رفتند.

- بر اساس گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اعضای تیم ملی کشتی آزاد، کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی صبح امروز و همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) به عیادت جانبازان دفاع مقدس در آسایشگاه ثارالله رفتند. این برنامه فرهنگی در راستای ارج نهادن به مقام شامخ جانبازان دفاع مقدس که قهرمانان بزرگ و واقعی ایران عزیز هستند که با وجود تحمل درد و رنج همچنان دغدغه‌ی این مرز و بوم را دارند.

آسایشگاه ثارالله تهران مرکز توانبخشی و نگهداری جانبازان قطع نخاع از ناحیه گردن و کمر هشت سال دفاع مقدس است.

در این دیدار که با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی و اعضای کادر فنی این تیم، اعضای تیم ملی کشتی آزاد از جمله پژمان درستکار و کادر فنی این تیم، حسن یزدانی قهرمان ۷ مدال جهان و المپیک، امیرحیسن زارع دارنده مدال طلای جهان و برنز المپیک، کامران قاسم پور دارنده مدال طلای جهان، یونس امامی، علیرضا سرلک، محمد نخودی و امیرمحمد یزدانی دارنده مدال نقره جهان، محمدحسین محمدیان و مجتبی گلیج دارندگان مدال برنز جهان و سایر قهرمانان و ملی پوشان حضور داشتند. ملی پوشان کشورمان ضمن عیادت از این قهرمانان واقعی وطن، دقایقی را با ایشان به گفتگو پرداختند.

در روایتی پیامبر اکرم ـ حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم ـ می‌فرمایند: من جرح فی سبیل الله جاء یوم القیامه ریحه کریح المسک... علیه طابع الشهداء. هر کس در راه خداوند مجروح شود در حالی وارد قیامت می‌شود که بویش، چون بوی مشک است... و نشان شهیدان را دارد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *