مکتب حاج قاسم مرجعی مهم برای سرعت بخشی به حل مشکلات و سازندگی است

7:00 - 28 دی 1400
کد خبر: ۷۹۰۰۴۵
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
یک خلبان دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه «مکتب حاج قاسم» با شهادت سیدالشهدای مقاومت در جهان تکثیر شد، این مکتب را مرجعی مهم برای سرعت بخشی به حل مشکلات و سازندگی کشور دانست و اضافه کرد: ایشان دلسوز خانواده شهدا و اقداماتش در حوزه امنیت کشور و منطقه بسیار تأثیرگذار بود.
سرتیپ خلبان فرهاد حمیدی‌نیا در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به لزوم تبیین «مکتب حاج قاسم»، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را اسطوره‌ای واقعی در تاریخ کشور برشمرد و گفت: انصافاً شهید سلیمانی، یک ملت بود، فرمانده معظم کل قوا به‌درستی شخصیت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی عزیز را توصیف کردند.
 
یک فرمانده دفاع مقدس: «مکتب حاج قاسم» با شهادت سیدالشهدای مقاومت در جهان تکثیر شد ی
 
شهید سلیمانی، الگویی بین‌المللی برای آزادی‌خواهان عالم
این فرمانده دوران دفاع مقدس با تأکید بر اینکه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی عزیز، الگویی بین‌المللی برای آزادی‌خواهان عالم است، تصریح کرد: رفتار و عمل ایشان به‌عنوان الگو برای نسل‌های آینده و جوانان در تاریخ ماندگار شده است.
 
«مکتب حاج قاسم» با شهادت سیدالشهدای مقاومت در جهان تکثیر و این مکتب مرجعی برای سرعت بخشی به حل مشکلات کشوراست
حمیدی نیا با اشاره به اینکه «مکتب حاج قاسم» با شهادت سیدالشهدای مقاومت در جهان تکثیر شد، این مکتب را مرجعی مهم برای سرعت بخشی به حل مشکلات و سازندگی کشور دانست و اضافه کرد: ایشان دلسوز خانواده شهدا و اقداماتش در حوزه امنیت کشور و منطقه بسیار تأثیرگذار بود.
 
 
 
اقدامات ارزشمند سیدالشهدای مقاومت در نجات کردستان عراق از چنگال داعش
این فرمانده دوران دفاع مقدس بابیان اینکه تیغ تدبیر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، داعش را در منطقه ذبح کرد، بر اقدامات ارزشمند سیدالشهدای مقاومت در نجات کردستان عراق از چنگال داعش تأکید و تصریح کرد: داعش پشت مرز‌های کشور بود، شهید سلیمانی باتدبیر و فرماندهی بی‌نظیر خود مقتدرانه پایان داعش را اعلام کرد، تلاش‌های ایشان در جهت امنیت مردم سوریه، عراق، لبنان و... فراموش نمی‌شود.
 
یک فرمانده دفاع مقدس: «مکتب حاج قاسم» با شهادت سیدالشهدای مقاومت در جهان تکثیر شد ی
 
شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، مرد میدان ولایتمداری
حاج قاسم‌ها از خون پاک شهید سلیمانی در جهت توسعه و افزایش دامنه اقتدار جبهه مقاومت متولد خواهند شد
حمیدی نیا شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی عزیز را مرد میدان ولایتمداری و سرباز پادررکاب فرمانده معظم کل قوا برشمرد و با اشاره به اینکه حاج قاسم‌ها از خون پاک شهید سلیمانی در جهت توسعه و افزایش دامنه اقتدار جبهه مقاومت متولد خواهند شد، بر مکتب حاج قاسم به عنوان معبر عبور از میدان مشکلات و تحریم‌ها تأکید و اضافه کرد: سربازان مکتب حاج قاسم، نمی‌گذارند علم فرمانده بر زمین بیفتد و راه مقاومت را تا نابودی دشمن ادامه می‌دهند.
 
 
 
یک فرمانده دفاع مقدس: «مکتب حاج قاسم» با شهادت سیدالشهدای مقاومت در جهان تکثیر شد ی
 
این فرمانده دوران دفاع مقدس اظهار داشت: شهید سلیمانی، گردنکشان را سر جای خود نشاند و برای جمهوری اسلامی و جهان اسلام عزت‌آفرین بود.
 

 

انتهای پیام/ ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *