شناسایی بیش از ۷۸ کیلو تریاک از خودروی سواری

۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰:۰۹
کد خبر: ۷۷۵۸۳۸
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف ۷۸ کیلوو ۲۰۰ گرم تریاک و دستگیری دو قاچاقچی مواد افیونی در محور‌های مواصلاتی شهر تهران خبر داد.
- عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایت مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از سرکردگان سابقه دار قاچاق مواد مخدر پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و تیمی از پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب، مامور رسیدگی به پرونده شدند.

وی ادامه داد: با رصد شبانه روزی فعالیت متهم و با انجام چندین مرحله تحقیقات گسترده پلیسی و زیر نظر گرفتن رفت و آمد‌های نامبرده مشخص شد وی با مراجعه به یکی از استان‌های جنوبی، مقادیری مواد مخدر را از مبدا استان‌های شرقی تهیه و قصد دارد آن را از شهر‌های بین راه توسط یک دستگاه خودرو سواری به تهران منتقل کند.

وی افزود: با مشخص شدن روش کار متهم و شناسایی محور حرکتی وی با هماهنگی مقام قضائی تیمی متشکل از ماموران پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ به محور‌های مواصلاتی اعزام و محدوده را زیر نظر گرفتند.
 
بیشتر بخوانید:

حسنوند ادامه داد: با تکمیل اقدامات مقدماتی شمارش معکوس برای دستگیری متهم آغاز و در نهایت شامگاه گذشته خودروی سوژه مورد نظر در محدوده اتوبان تندگویان مشاهده و بلافاصله متوقف شد.

حسنوند گفت: با توقف خودرو، متهم و همدستش دستگیر شد و بلافاصله خودرو وی مورد بازرسی قرار گرفت که با هوشیاری و تلاش ماموران ۷۸ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه‌ای در صندوق عقب خودرو جاسازی شده بود، کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ خاطرنشان کرد: متهمان یاد شده پس از دستگیری به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب منتقل و پس از انجام تحقیقات تکمیلی و بازجویی‌های فنی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شدند.
 

برچسب ها: پلیس مواد مخدر

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *