قاسمی‌نژاد، تبریزی جدید استقلال؟

۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۱:۰۹
کد خبر: ۷۷۵۷۸۵
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
آمار ناامیدکننده مهاجمی که مجیدی اصرار زیادی به جذب او داشت، معادلات را در خصوص این بازیکن بر هم زده است.

- روزی که استقلالی‌ها موفق به جذب امین قاسمی‌نژاد شدند، مربیان این تیم مدعی شدند استقلال برنده دربی نقل و انتقالات شده و حضور این بازیکن می‌تواند پازل فنی آبی‌پوشان را تکمیل کند، اما عملکرد او تا به اینجای فصل چنین واقعیتی را نشان نمی‌دهد.

قاسمی‌نژاد تا پایان هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فقط ۱۵۳ دقیقه برای استقلال بازی کرده است؛ وی در بازی اول مقابل هوادار به عنوان یار تعویضی ۱۶ دقیقه فرصت حضور در میدان را پیدا کرد که در همین مدت کوتاه با از دست دادن یک موقعیت عالی نشان داد فاقد آمادگی لازم است. به همین دلیل بازی بعد مقابل ذوب آهن را به کلی از دست داد تا از روی سکو نظاره‌گر دیدار استقلال باشد.

مهاجم ۳۴ ساله استقلال در سومین بازی استقلال هم فرصت زیادی برای خودنمایی در ترکیب تیم به دست نیاورد و در اوج ناباوری تنها یک دقیقه به میدان آمد که به اعتقاد فوتبالی‌ها چنین حضوری صرفاً برای از بین بردن زمان بازی استفاده می‌شود.

اما اولین حضور جدی قاسمی‌نژاد در ترکیب استقلال بازی هفته چهارم این تیم مقابل فجرشهید سپاسی بود، وی در این بازی ۶۱ دقیقه در ترکیب ثابت استقلال حضور داشت که بابت این حضور در پایان بازی نمره خوبی را میان بازیکنان هم تیمی به دست آورد، اما باز هم پای او به گلزنی باز نشد تا همچنان مشخص شود او در شرایط ایده آل قرار ندارد.

با وجود انتقادات صورت گرفته از عملکرد وی در جریان بازی با فجرسپاسی از سوی هواداران، کادرفنی استقلال پس از پایان تعطیلات لیگ دوباره او را در ترکیب ثابت تیم قرار داد تا شاید این بار مقابل نساجی موفق به گلزنی شود، اما علی رغم حضور ۷۴ دقیقه‌ای مهاجم مازندرانی، قاسمی‌نژاد همچنان در امر گلزنی ناکام ماند تا حجم انتقاد‌ات از وی به شکل قابل توجهی افزایش یابد.

قاسمی‌نژاد در آمار منتشر شده پس از پایان بازی نمرهخوبی را به دست آورد هرچند که نسبت به بازی برابر فجرسپاسی دچار اُفت شده بود که این اتفاق می‌تواند منجر به نیمکت نشینی دوباره این بازیکن در دیدار آینده این تیم مقابل گل‌گهر سیرجان شود.

حالا کارشناسان و منتقدان با در نظر گرفتن عملکرد و آمار منتشر شده از این بازیکن، پیش‌بینی می‌کنند ممکن است قاسمی‌نژاد نیز به زودی به سرنوشت مرتضی تبریزی مهاجم سابق استقلال گرفتار شود. چون به هیچ عنوان نتوانسته عملکرد فصل گذشته خود را دوباره تکرار کند و با اُفت محسوسی رو به رو شده است.

ابهام در خصوص سرنوشت قاسمی‌نژاد وقتی تشدید می‌شود که برخی خبر‌ها حکایت از این دارد کادر فنی استقلال نیز از نمودار عملکرد وی نیز رضایت کامل ندارند و ممکن است همین اتفاق سبب شود، بازیکن پر سر و صدای نقل و انتقالات تابستانی زودتر از آنچه تصور می‌رود از پازل فرهاد مجیدی خارج شود و در فهرست مازاد قرار گیرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *