حادثه برای عابر پیاده در بزرگراه آزادگان

۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲:۳۸
کد خبر: ۷۷۵۷۴۰
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس پایتخت از فوت یک عابر پیاده بر اثر عبور از عرض بزرگراه آزادگان خبر داد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ به نقل از رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ اعلام داشت:در ساعت ۲۱:۰۲ شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تصادف یک دستگاه سواری پژو و فوت عابر پیاده در مسیر غرب به شرق آزادگان نرسیده به مرتضی گرد به علت عدم توجه به جلو بلافاصله تیم کارشناسی منطقه ۲۶ پلیس راهور فاتب در محل حادثه حاضر می‌شوند.

همه خانی بیان داشت: عابر پیاده‌ای که قصد عبور از عرض بزرگراه را داشته بدون توجه به خطرات ناشی از این کار اقدام به عبور از عرض بزرگراه آزادگان می‌نماید و در این حین راننده پژو این عابر را ناگهان مقابل خود می‌بیند.

وی گفت: با حضور ناگهانی این عابر مقابل پژو راننده دیگر نتوانست خودروی خود را کنترل کرده و در مواجه با عابر دیگر کاری از دستش برنیامده و، چون زمانی برای ترمز کردن و ایست کامل نداشه با عابر پیاده به شدت برخورد می‌نماید.
 
بیشتر بخوانید:

وی افزود: متاسفانه در اثر شدت ضربه عابر پیاده در محل حادثه فوت می‌کند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ به عابرین توصیه کرد: هیچ گاه و در هیچ زمانی اقدام به تردد از عرض معابر و بزرگراه‌ها ننمایند و همیشه از پل‌های عابر پیاده استفاده نمایند هرچند می‌بایست تا رسیدن به پل عابر زمانی را اختصاص دهند، ولی به این نکته توجه داشته باشند که استفاده از پل عابر در هر زمان بهتر از پذیرش خطر و به استقبال تصادف و حوادث ناگوار رفتن است. امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.
 

برچسب ها: پلیس راهور تصادف

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *